چهارشنبه، 8 تير 1401 - 14:58

یگان موشکی نیروی زمینی ارتش ایران تشکیل شد

شماره: 16767
Aa Aa

او گفته منابعی به وجود آوردیم تا تجهیزات متناسب با نیروی واکنش سریع جایگزین شوند. در 45 نقطه نیز در حال احداث منازل سازمانی و پادگان‍های جدید هستیم.

حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی؛
یگان موشکی نیروی زمینی ارتش ایران تشکیل شد

کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری اظهار کرد:

ولی فقیه موجب می‍شود مسیر را به درستی تشخیص دهیم. در غیاب امام عصر(عج) صراط مستقیم، ولی فقیه است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از تسنیم، او ادامه داد:

دست اندرکاران برگزاری دوره‍ های هیئت معارف جنگ اهتمام دارند تا خط سرخ شهادت نسل به نسل  الگو شده و هرگز به فراموشی سپرده نشود.

حیدری خطاب به دانشجویان گفت:

جنگ امروز  تنها با سلاح به پیروزی نمی‌رسد. جنگ یک علم است که انسان‌های عالم بهره‍مند از هنر  فرماندهی با در اختیار  داشتن علم جنگ و تجهیزات به روز شده می‍توانند جنگ را به پیروزی برسانند. نیروی زمینی ارتش از سال 75 تا 81 یک نبرد نفس‍گیر مظلومانه با منافقین و ضد‍انقلاب در مرزهای جنوب غرب و غرب کشور داشت و همچون دفاع مقدس در مرز مستقر شدیم و به مبارزه با منافقین پرداختیم که در هیچ کتابی آورده نشده است.

او با اشاره به  تجهیزات و تسلیحات نیروی زمینی ارتش گفت:

4 ویژگی برای تجهیزات نیروی زمینی ارتش تعریف کردیم و امروز سرمایه گذاری ما بر روی سلاح های دور زن، نقطه زن، دارای قابلیت اتوماسیون و هوشمند بودن است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به تشکیل یگان موشکی در نیروی زمینی خاطر نشان کرد:

منابعی را به وجود آوردیم تا بتوانیم تجهیزات نیروی زمینی را تغییر دهیم و تجهیزات متناسب با نیروی واکنش سریع را جایگزین کنیم. در 45 نقطه کشور نیز در حال احداث منازل سازمانی و پادگان‍های جدید هستیم.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان