سه شنبه، 5 مرداد 1400 - 1:19

۱۴۴ گردان سایبری سپاه در فضای مجازی فعالیت دارند

شماره: 11838
Aa Aa

محمدرضا یزدی می گوید تلاش می‌کنیم با حضور در فضای مجازی و ارائه آموزشهای لازم جوانان را در برابر دروغ آفرینی‌ معاندین و تردید آفرینی‌ها واکسینه کنیم.

با اعلام فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص)؛
۱۴۴ گردان سایبری سپاه در فضای مجازی فعالیت دارند

محمدرضا یزدی، فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در یک نشست خبری گفت:

امید آفرینی در جامعه به‌ویژه بویژه میان جوانان، تلاش برای افزایش رونق تولید و گسترش اقتصاد مقاومتی و هم افزایی و بسیج امکانات و ظرفیتها برای مقابله تمام عیار در کنار سایر دستگاه‌ها به ویژه ستاد مقابله با کرونای کلانشهر تهران از اهداف محوری اقدامات سپاه تهران است.

به گزارش اسپادانا خبر، یزدی به فعالیت های اجتماعی سپاه تهران اشاره و خاطر نشان کرد:

در مرکز شهید زیادیان ۱۵۰۰ معتاد را درمان و اخیرا نیز مرکزی برای درمان بانوان معتاد متجاهر را افتتاح کردیم. این مرکز آمادگی پذیرش ۱۵۰ نفر را دارد. مرکز دیگری را نیز در غرب تهران در دست آماده سازی داریم که با افتتاح آن هیچ زن معتاد متجاهری را که در تهران بی سرپناه باشد، نخواهیم داشت. در این زمینه همچنین پنج مرکز امر به معروف و نهی از منکر در تمام سطوح و موضوعات راه اندازی خواهد شد و هدف آن فقط حجاب نخواهد بود. ما ۲۵۰ گروه تذکر لسانی در حوزه بهداشت و درمان برای استفاده از ماسک و۲۰ تیم امر به معروف برای مقابله با گران فروشی ایجاد کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه امروز ۴۴ پایگاه علمی سپاه تهران در تهران فعالیت می‌کند، اظهار کرد:

هر کدام از این پایگاه‌های علمی توانایی اجرای پروژه های علمی را دارند که در برخی از این پایگاه های علمی نوآوری هایی صورت گرفته که به ثبت رسیده است. همچنین هشت مرکز رشد و فناوری علمی ایجاد کرده ایم که هفتاد واحد فناوری در آنها مستقر هستند.

فرمانده سپاه تهران گفت: 

از ابتدای سال ۹۹ در ارتباط با ایجاد امنیت در سطح شهر همکاری‌هایی داشته ایم؛ در هفته های آتی نیز که با دو هفته تعطیلی مواجه هستیم با دوستان نیروی انتظامی همکاری‌هایی خواهیم داشت.

فر مانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در پاسخ به پرسش دیگری درباره فعالیت های این مجموعه در فضای مجازی به ویژه در ایام کرونا اظهار کرد:

از ابتدای شیوع کرونا در جلسات مختلف گسترش دولت الکترونیک را دنبال کردیم در عین حال لشکر سایبری سپاه تهران متشکل از ۱۴۴ گردان سایبری در فضای مجازی اقدام به انجام کارهای آموزشی از جمله در حوزه کرونا، مهارت افزایی و بصیرت افزایی و رفع ابهام آفرینی ها و دروغ‌گویی‌های معاندین در این فضا کرده اند. همواره تلاش می‌کنیم با حضور در فضای مجازی کاری کنیم تا با کسانی که می‌خواهند جوانان ما را فریب دهند، مقابله کنیم و با ارائه آموزشهای لازم جوانان را در برابر دروغ آفرینی‌ ها و تردید آفرینی‌ها به نوعی واکسینه کنیم.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان