۲۱ تروریست و معاند دستگیر شدند | اسپادانا خبر
 
 
پنجشنبه، 30 فروردين 1403 - 8:30

۲۱ تروریست و معاند دستگیر شدند

شماره: 24721
Aa Aa

او با اعلام خبر کشف ۵۵ بمب دست‌ساز در ماه‌های گذشته گفته برخورد با افراد هنجارشکن در فضای مجازی و انجام اقدامات گسترده پیشگیری از وقوع اغتشاش از فعالیت‌های وزارت اطلاعات در استان اصفهان است.

اسدالله جعفری، رئیس کل دادگستری اصفهان؛
۲۱ تروریست و معاند دستگیر شدند

اسدالله جعفری، رئیس کل دادگستری اصفهان در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه این شهرستان اظهار داشتد:

با وجود اینکه دشمنان سال‌هاست تمام تلاش خود را برای ضربه زدن به ملت ایران می‌کنند اما این ملت با کمک خداوند و رهبری حکیمانه و هوشیاری نیرو‌های امنیتی در آرامشی پایدار زندگی می‌کنند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از تسنیم، وی با اشاره به قدرت بازدارندگی سربازان گمنام امام زمان (عج) ادامه داد:

امروز وزارت اطلاعات، سازمان اطلاعات سپاه، ارتش و فراجا اجازه نمی‌دهند دشمن بخواهد دست به اقدامی بزند. شاه کلید توسعه در کشوری امنیت پایدار است در این راستا ایثار‌های سربازان گمنام امام زمان (عج) امروز منجر به ایجاد امنیت پایدار در کشور شده است.

وی گفت:

مبارزه با انواع تروریسم، خرابکاری، تهدید امنیت کشور، سیستم‌های نفوذی و جاسوسی، تأمین امنیت اقتصادی و مبارزه با نظام سلطه و ایجاد امنیت خارجی در تأسیس تمدن اسلامی، مبارزه با جنگ سایبری دشمنان و صیانت از قوام و اقلیت‌های قومی و مذهبی و مبارزه با اشرار سازمان یافته تنها گوشه‌ای این خدمات است.

جعفری ادامه داد:

کشف چندین تن مواد مخدر، مبارزه با عناصر تروریستی وابسته به گروهک‌های معاند و دستگیری ۱۳ نفر از عناصر و کشف ۵۵ بمب دست‌ساز در ماه‌های گذشته، کشف تعداد انبوهی سلاح غیر مجاز، شناسایی و سرکوب شبکه بهایت، مبارزه با قاچاق دارو‌های حساس و مورد نیاز مردم در استان اصفهان و ۲۱ نفر از این افراد دستگیر شده‌اند، در آستانه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال اصفهان ۸ نفر دستگیر شده‌اند، برخورد با افراد هنجارشکن در فضای مجازی، انجام اقدامات گسترده پیشگیری از وقوع اغتشاش نیز از فعالیت‌های سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان اصفهان است.

وی بیان کرد:

سربازان گمنام امام زمان (عج) شبانه‌روزی در خدمت امنیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، به لحاظ شرایط حساس استان اصفهان به دلیل حضور اماکن متعدد حیاتی زیر ساخت‌های صنایع و غنی سازی، پالایشگاهی ونظامی همواره مورد نظر دشمنان قرار گرفته و دست به تحرکات مذبوحانه‌ای زده‌اند اما با هشیاری سربازان گمنام (عج) اقدامات بازدارنده‌ای علیه این اقدامات انجام داده‌اند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان