شنبه، 2 بهمن 1400 - 16:04

روحانی باید عذر خواهی کند

شماره: 1165
Aa Aa

روحانی اگر حرف خود را پس نگیرد و در محضر علما و شهدا استغفار نکند و از مردم عذرخواهی نکند، همان اتفاقاتی که در گذشته اسلام بر سر پیشینیان آورد بر سر او می‌آورد.

کریمی قدوسی:
روحانی باید عذر خواهی کند

به گزارش اسپادانا، جواد کریمی قدوسی امروز در نشست علنی روز گذشته (۸ اردیبهشت‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: چرا آقای رئیس جمهور برخلاف اصول حاکم بر همدلی و همزمانی عمل می‌کند، اصل برای نظام و ملت حمایت از خادمان و مسئولان است، مگر اینکه به آرمان‌های انقلاب و اسلام بی‌توجهی کنند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با یادآوری صحبت‌های وزیر نفت دولت موقت اظهار داشت: این وزیر عنوان کرد اجرای احکام اسلام مقدور نیست، در همان زمان شهید بهشتی سینه چاک کرد و به میدان آمد و بر دهن جسارت کننده اسلام زد.

وی همچنین ادامه داد: در مجلس خبرگان قانون اساسی بنی صدر به شهید بهشتی در خصوص شروط احراز صلاحیت رئیس جمهور مبنی بر مومن بودن به انقلاب و مذهب رسمی یعنی اسلام اعتراض کرد که مورد اعتراض شهید بهشتی قرار گرفت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با یادآوری این که روحانی در چند روز گذشته در خصوص وظیفه پلیس در اجرای اسلام صحبت کرده بود، تاکید کرد: روحانی اگر حرف خود را پس نگیرد و در محضر الهی و شهدا استغفار نکند و از علمای اسلام و ملت عذرخواهی نکند همان بلایی که اسلام بر پیشینیان آورد بر سر او خواهد آورد.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان