چهارشنبه، 13 فروردين 1399 - 5:11

خلیلیان: این یک جوک مسخره و مضحک است

شماره: 1239
Aa Aa

در شرایطی که یک هفته از حوادپ رخ داده در روز آخر لیگ برتر می‌گذرد هر روز اخبار و شایعات جدیدی پیرامون این ماجرا منتشر می‌شود.

واکنش مدیرعامل سپاهان به اعزام مامور ویژه به تبریز؛
خلیلیان: این یک جوک مسخره و مضحک است

به گزارش اسپادانا، بخشی از این اخبار که در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود به نظر گمراه کننده می‌آیند، اما یک خبر مبنی بر حضور یک فرد متخص به جنگ‌های روانی به تبریز و اعلام نتیجه گمراه‌کننده در میان تماشاگران بیش از بقیه جلب نظر کرده است. تا جایی که حتی این فرد در گفتگویی موضوع عملیات روانی روی سکوهای یادگار امام (ره) را به خود نسبت داده است.

مهرزاد خلیلیان، مدیرعامل سپاهان فردی است که نامش به زبان این فرد آمده است و او مدعی است از سوی سپاهانی‌ها به تبریز فرستاده شده تا در صورت لزوم اقداماتی برای جنگ روانی با تبریزی‌ها را انجام دهد اما مدیرعامل سپاهان در گفتگو با "ورزش سه"، با تعجب و حیرت این اخبار را تکذیب می‌کند و می‌گوید: بنده استاد دانشگاه نیستم که بخواهم شاگردی داشته باشم. شما خودتان عاقل هستید و می‌توانید تشخیص بدهید. یک هفته از قهرمانی سپاهان گذشته و این حرف‌ها تمامی ندارد. اما دوستان بدانند که لیگ به اتمام رسیده و چیزی هم روی زمین باقی نمانده است. ما هم داریم خودمان را مهیای فصلی بهتر و حضور قدرتمند در آسیا می‌کنیم. از شما هم خواهش می‌کنیم به این شایعات بی‌اساس دامن نزنید.

وی در ادامه گفت: این شایعات یک جوک مسخره و مضحک است و در یکی دو رسانه به من کنایه زده بودند اما ما باور داریم که اگر ببازیم یاد می‌گیریم. ما فرق بین شکست و باخت را فهمیدیم، ما شکست نمی‌خوردیم، می‌باختیم، فوتبال برد و باخت دارد.

مدیرعامل سپاهان در ادامه با انتقاد از اظهارنظرهای اخیر گفت: ما نباید به شعور مردم توهین کنیم. باشگاهی که مربی‌اش شخصی است به نام فرکی جایگاهش قهرمانی است. برخی همکاران در صدا و سیما فضاسازی کردند. گفتند سپاهان دیگر جام نگیرد تا دیگران بگیرند. مگر در دوومیدانی می توانیم بگوییم " تندتر ندو؟"

خلیلیان در پایان با اعلام برنامه‌های این باشگاه افزود: می‌توانیم موفقیت‌های سپاهان را ادامه بدهیم. ای اف سی ما را به عنوان یکی از بهترین باشگاههای آسیا انتخاب کرده است ما کارگروه داریم، شاخصه و مولفه داریم و کاملاً سازماندهی شده هستیم ما فقط به فوتبال نگاه نمی‌کنیم و همه جنبه های ورزش را در نظر گرفته ایم. نباید اسطوره کشی کنیم، راه موفقیت برنامه داشتن و هدف گذاری است، یکی از برنامه های ما قهرمانی در آسیاست. انگیزه های ما و تمرین کردن برای قهرمانی از مهم ترین عوامل موفقیت ما بود. برخی می گویند چقدر هزینه کردیم من به شما قول می دهم ما نسبت به تیم هایی که حتی سقوط کردند کمتر هزینه کردیم.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان