پنجشنبه، 1 فروردين 1398 - 12:04

اکثریت پشتیبان صلح اند، به جز اقلیتی که تریبون‌های بزرگ را عاریه کرده‌اند

شماره: 1261
Aa Aa

رئیس‌جمهور در جمع مردم غرب استان تهران گفت: مردم ایران در انتخابات ۹۲ به دنیا اعلام کردند که مصمم هستند مشکلات خود را با دنیا با صلح و مذاکره حل کنند.

رئیس جمهور: با شعار و ادای جملات تند مشکلات حل و فصل نخواهد شد
اکثریت پشتیبان صلح اند، به جز اقلیتی که تریبون‌های بزرگ را عاریه کرده‌اند

به گزارش اسپادانا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی افزود: بی شک هم در داخل نیازمند وحدت و انسجامیم و هم در مواجهه با توطئه‌ی دشمنان که به دنبال ایجاد ناآرامی در منطقه و جنگ و خونریزی هستند باید با وحدت و همدلی ایستادگی کنیم.

رئیس جمهور تصریح کرد:‌ دولت مصمم است مشکلاتش را با جهان با استدلال، منطق و مذاکره حل و فصل کند و بدون انسجام داخلی مشکلات جامعه حل نخواهد شد و با یک صدای محکم و مقتدر به همه جهانیان می‌گوییم که دوران خشونت به پایان رسیده است و زمان همدلی و همزبانی‌ست.

وی با اشاره به سیاست کلان دولت تدبیر و امید برای پیشبرد اهداف کشور گفت: دولت تدبیر و امید با تیم مذاکره‌کننده قوی در صحنه جهانی، هر روز گام‌های جدیدی برای احقاق حقوق ملت ایران بر می‌دارد و در این مسیر مصمم است.

روحانی گفت: به جز اقلیتی که تریبون‌های بزرگ را از دیگران عاریه کرده‌اند اکثریت ملت پشتیبان مسیر صلح، آشتی و تعامل با جهان برای پیشبرد اهداف ایران اسلامی هستند.

رییس جمهوری اظهار داشت:مردم ما به خوبی می دانند و آگاه هستند که با شعار و ادای جملات تند مشکلات جامعه و کشورمان حل و فصل نخواهد شدو مردم ما با صدای بلند و رفتار مستحکم به همه جهانیان اعلام می کنند که دوران خشونت و افراطی گری به سرآمده و ما هم باید با منطق و استدلال و تدبیر راه آینده خودمان را که مسیر توسعه است به خوبی طی کنیم.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان