چهارشنبه، 30 بهمن 1398 - 23:02

کفگیرشان به ته دیگ خورده

شماره: 1275
Aa Aa

ابراهیم اصغر راده در واکنش به اخلال در سخنرانی های حسن روحانی و سید حسن خمینی در حرم امام در شرق نوشت: " کفگیر اصولگرایان تندرو به ته دیگ خورده است و هنوز از شوک آخرین شکست انتخاباتی در سال ٩٢، که معلوم شد سقف رأی‌شان تنها چهار میلیون است، خارج نشده‌اند "

واکنش اصغرزاده به اخلال در سخنرانی روحانی و سید حسن خمینی:
 کفگیرشان به ته دیگ خورده

به گزارش اسپادانا، این چه معنا دارد که در یک نظام مستقر و مبتنی‌بر قانون، نظم و امنیت عمومی زیر پا گذاشته شود، تا‌جایی‌که حتی رئیس‌جمهورش هم نتواند به‌راحتی سخنرانی کند و حتی روزی برسد که اگر وزیر خارجه‌اش سند شش‌دانگ ایالات‌متحده را هم به‌نام بزند، با لنگه‌کفش از او استقبال کنند.

اعتدال، دارو است؛ داروی ضدبنیادگرایی سیاسی، ولی اصلاح‌طلبی درمان است؛ درمان همان وضعیتی که کشور در دوران احمدی‌نژاد به آن مبتلا شده بود و گزارش صدروزه روحانی فقط و فقط بخش کوچکی از آن را برملا کرد؛ وضعیتی که کشور را به دام انزوا و تحریم‌ها فروکشانده بود.

کفگیر اصولگرایان تندرو به ته دیگ خورده است و هنوز از شوک آخرین شکست انتخاباتی در سال ٩٢، که معلوم شد سقف رأی‌شان تنها چهار میلیون است، خارج نشده‌اند. بخش افراطی اصولگرایان که همیشه صدای‌شان بلندتر از دیگران است، در نزدیک به سه دهه گذشته سعی کرده‌اند عرصه سیاسی کشور را یک‌دست و پاستوریزه کنند. حال که با بی‌اقبالیِ عمومی مواجه شده‌اند، برای جلب افکارِعمومی، به بهانه نگرانی از نتیجه مذاکرات هسته‌ای، تاکتیک فرار به جلو را برگزیده‌اند. برهم‌زدن همایش‌ها و سخنرانی‌ها را باید شمارش معکوس افراطیون برای مهار انتخابات پیش‌ِرو دانست.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان