سه شنبه، 28 اسفند 1397 - 7:59

هرچه بیشتر درباره توافق ایران می شنوم، نگران تر می شوم / این توافق برنامه هسته ای تهران را حفظ می کند

شماره: 1359
Aa Aa

کوین مک کارتی گفت:من به تازگی در روزنامه واشنگتن پست و شبکه تلویزیونی ای بی سی دیده ام که آنها دریافتند شصت و چهار درصد از مردم گفته اند، مطمئن نیستند این توافق بتواند جاه طلبی هسته ای ایران را متوقف کند.

رهبر اکثریت در مجلس نمایندگان آمریکا:
هرچه بیشتر درباره توافق ایران می شنوم، نگران تر می شوم / این توافق برنامه هسته ای تهران را حفظ می کند

به گزارش اسپادانا، کوین مک کارتی نماینده جمهوری خواه و رهبر اکثریت در مجلس نمایندگان آمریکا درباره دلایل افزایش نگرانی در خصوص توافق ایران گفت: همانطور که رئیس مجلس نمایندگان گفته است ما امروز شاهد گزارش محرمانه درباره این توافق در مجلس نمایندگان خواهیم بود. من همچنان شاهد افزایش نگرانی های حزب ما وحزب مقابل هستم. من یک نقل وقول را در آخر هفته که رئیس جمهور می خواست به شورای امنیت سازمان ملل متحد برود، دیدم و برای شما می خوانم. این نقل و قول مربوط به حرف های سناتور منندز است. سناتور منندز گفت آخرین حرف این است که این توافق به برنامه هسته ای ایران خاتمه نمی دهد بلکه آن را حفظ می کند.

کوین مک کارتی گفت: این نگرانی واقعی است که همه آمریکایی ها دارند. من به تازگی در روزنامه واشنگتن پست و شبکه تلویزیونی ای بی سی دیده ام که آنها دریافتند شصت و چهار درصد از مردم گفته اند، مطمئن نیستند این توافق بتواند جاه طلبی هسته ای ایران را متوقف کند.

وی افزود: من در جلسه استماع به دنبال پرسش ها و مهمتر از آن بدنبال پاسخ ها هستم، زیرا من هرچه بیشتر درباره این توافق می شنوم، نگران تر می شوم. این مهمترین موضوع پیش روی ما است. ما باید کار خود را در این زمینه به درستی انجام دهیم، زیرا اوضاع هرگز به همین منوال نخواهد ماند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان