جمعه، 3 خرداد 1398 - 17:46

دهانشان پر از خاك شد تا زبان ملت در برابر زور و ستم، به حق گويي باز بماند

شماره: 1375
Aa Aa

شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات استان اصفهان درباره تشييع پيكر پاك شهيدان غواص بیانیه ای صادر کرد.

بيانيه شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات استان اصفهان :
دهانشان پر از خاك شد تا زبان ملت در برابر زور و ستم، به حق گويي باز بماند

به گزارش اسپادانا در متن این بیانیه آمده است:
بسم الله الرحمن الرحيم
وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُواْ فِي سَبِيلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاء عِندَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ
نزدیک به سه دهه پیش، 175 كبوتر سپيدبال عاشق، سينه اروند رود را شکافتند و در صیانت از مرزهای این سرزمین پاک در تاریخ جاودانه شدند. اکنون این مردان مرد سرافرازانه به آغوش مام وطن بازگشته‌اند، با پلاک‌هایی از جنس نور و آویخته بر سینه‌هایی سرشار از اخلاص و ایمان و با دستانی بسته و بالهايي گشوده به سوی آسمان، تا این سرزمين اهورايي در ادامه تاریخ بلند و پربارش، استوار بماند و از ودایع الهی و اخلاقی خالی نماند.
این دست‌های بسته، امروز مردانه‌تر و استوارتر از هر دست دیگر، بیانگر روح بلند و ستم ستيز ایرانی است که شجاعانه در برابر سختی‌ها و تلخی‌ها سر تسليم فرود نمي آورد و در گوش تاريخ مي سرايد: ما زنده به آنیم که آرام نگیریم/ موجیم که آسودگی ما عدم ماست.
بي شک تشييع پيكر پاك اين مناديان عزت و شرف، بسان فرياد بيدارباشي است تا غافلان و نابکاران را از خواب جهل برهاند و از چنگ اندازي به آرمان هاي عدالت طلبانه آزادي خواهانه آن بلاجويان دشت كربلايي بازدارد.
اكنون كه اصفهان ما ميزبان پيكر پاكشان خواهد بود و نسيم روحاني اين شهيدان خدايي بر فضاي شهر شهيدان مي وزد و عطر دل انگيز ايثار و فداكاريشان مشام جان را مي نوازد، شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات استان اصفهان، دوشادوش مردم خداجو و قدردان به استقبال اين كبوتران خونين بال مي رود تا به خود و ديگران يادآوري كند كه آن غيورمردان با دست بسته رفتند تا دست ملت ايران بسته نباشد و دهانشان پر از خاك شد تا زبان ملت در برابر زور و ستم، به حق گويي باز بماند. روحشان شاد و راهشان پر رهرو باد!
شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات استان اصفهان – 17 مردادماه 1394

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان