جمعه، 8 مهر 1401 - 19:54

آزمون چهارمین چهره برتر 2016 فوتبال روسیه

شماره: 1946
Aa Aa

سایت معتبر SPORT EXPERES روسیه در نظرسنجی از چهره های مطرح فوتبالی کشور روسیه اقدام به معرفی چهره های برتر سال این کشور در رشته فوتبال پرداخت که سردار آزمون با قرار گرفتن در رده چهارم این نظرسنجی در آستانه کسب افتخاری جدید قرار گرفت.

SPORT EXPERES روسیه
آزمون چهارمین چهره برتر 2016 فوتبال روسیه

به گزارش "اسپاداناخبر"، سایت معتبر SPORT EXPERES روسیه در نظرسنجی از چهره های مطرح فوتبالی کشور روسیه اقدام به معرفی چهره های برتر سال این کشور در رشته فوتبال پرداخت که سردار آزمون با قرار گرفتن در رده چهارم این نظرسنجی در آستانه کسب افتخاری جدید قرار گرفت.

سایت روسی با همکاری فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برتر این کشور و همچنین مشارکت 16 مربی حاضر در این فصل از رقابت های لیگ برتر، 16 مدیر باشگاه و 16 روزنامه‌نگار ارشد ورزشی از چند روز قبل اقدام به انتخاب 11 بازیکن برتر سال 2016 روسیه کرد که در ادامه معرفی چهره های برتر سال سایت SPORT EXPERES امروز از سردار آزمون به عنوان چهارمین چهره برتر سال نام برد تا این بازیکن بالاتر از تمام هم تیمی هایش در روستوف قرار بگیرد.

پیش از این واسیلی برزوتسکی (زسکا مسکو)، کریستین نوبوآ (روستوف)، سوسلان یانان (روستوف)، ژیلیانو (زنیت سن پترزبورگ)، آرتم جیوبا (زنیت سن پترزبورگ) و دنیس گلوشاکوف (اسپارتاک مسکو) جایگاه های دیگر این نظرسنجی را به خود اختصاص داده بودند که امروز سردار آزمون از تمام آنها پیشی گرفت. انتخاب چهره برتر سال فوتبال روسیه با معرفی سه بازیکن دیگر خاتمه خواهد یافت و قرار است بعد از مشخص شدن 11 چهره اصلی نظرسنجی برای معرفی 5 مربی و مدیر برتر آغاز شود.

سایت SPORT EXPERES روسیه در تشریح خصوصیات سردار آزمون نوشت:« مهاجم 21 ساله ایرانی روستوف فصل قبل در 24 بازی 9 گل برای تیمش به ثمررساند و باعث شد تا روستوف نایب قهرمان روسیه شود . درخشش او همچنان ادامه پیدا کرد تا در 14 بازی این فصل تیمش در روسیه و اروپا 4 بار گلزنی کند که گل های او به بایرن مونیخ و آتلتیکومادرید بیشتر از همیشه او را در تیررس باشگاه های مطرح اروپایی قرار داد».

منبع/ ورزش سه

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان