دوشنبه، 11 مهر 1401 - 21:54

فیفا مکان دیدار ایران و مراکش را مشخص کرد

شماره: 2014
Aa Aa

به نظر می‌رسد با مشخص شدن مکان دیدار دوستانه ایران و مراکش از سوی فیفا، اردوی شاگردان کی‌روش در امارات نیز قطعیت یافته است. با این حال این قسمتی از ماجرا بوده چون همچنان برخی از اخبار از قطعی نبودن این اردو حکایت دارد

با وجود قطعی نبودن اردوی امارات
فیفا مکان دیدار ایران و مراکش را مشخص کرد

به گزارش اسپاداناخبر به نقل از فارس، بعد از اینکه به خاطر پاره‌ای از مسائل سیاسی برپایی اردوی تیم ملی فوتبال ایران در امارات در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت، حالا به نظر می‌رسد با مشخص شدن مکان دیدار دوستانه ایران و مراکش از سوی فیفا، اردوی شاگردان کی‌روش در امارات نیز قطعیت یافته است. با این حال این قسمتی از ماجرا بوده چون همچنان برخی از اخبار از قطعی نبودن این اردو حکایت دارد. در واقع همچنان برگزاری اردوی امارات قطعی نشده و نکته قابل توجه اینکه در این خصوص هیچ اظهار نظر رسمی از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال یا تیم ملی ایران صورت نگرفته است.

بر همین اساس سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) امروز برنامه دیدار ایران و مراکش را در صفحه مربوط به بازی‌های دو کشور در حالی ثبت کرده است که مکان این مسابقه ورزشگاه هزاع بن زاید در شهر العین امارات معرفی شده است. این ورزشگاه 25 هزار نفر گنجایش دارد.

همه این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که برگزاری اردوی تیم ملی در امارات هنوز قطعی نیست و کارشکنی‌های کشور میزبان در این خصوص همچنان ادامه دارد. این در حالی است که کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی به برگزاری این اردو همچنان اصرار می‌ورزد و باید صبر کرد تا مشخص شود این بار هم مهدی تاج می‌تواند مثل گذشته از اختیاراتش برای برگزاری اردوی زمستانی تیم ملی در امارات استفاده کرده یا اینکه گزینه دیگری جایگزین کشور امارات برای برپایی اردوی تیم ملی خواهد شد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان