سه شنبه، 12 مهر 1401 - 12:31

یگان ویژه به امنیت ورزشگاه نقش جهان ایراداتی را وارد کرده ست

شماره: 2024
Aa Aa

مهدی اخوان درباره اینکه ورزشگاه فولادشهر به عنوان محل برگزاری این بازی اعلام شده، خاطرنشان کرد: بازی قطعاً در ورزشگاه نقش جهان برگزار می‌شود. همه شرایط برای میزبانی آماده است. البته یگان ویژه به امنیت ورزشگاه ایراداتی را وارد کرده ولی ان‌شاءالله مشکلات تا روز برگزاری بازی برطرف خواهد شد.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان؛
 یگان ویژه به امنیت ورزشگاه نقش جهان ایراداتی را وارد کرده ست

مهدی اخوان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، در مورد دیدار روز یکشنبه تیمش مقابل تیم فوتبال استقلال در هفته پایانی نیم‌فصل اول لیگ برتر اظهار داشت: وضع ما که بسیار خوب است. هم پول داریم، هم ماشین داریم، هم خانه داریم! (خنده) خدا را شکر در شرایط بسیار خوبی قرار داریم. بازیکنان ما آماده هستند و می‌رویم که استقلال را هم شکست دهیم.

وی با اشاره به صحبت‌هایی که مبنی بر اخراج علیرضا منصوریان در صورت شکست مقابل سپاهان مطرح می‌شود، گفت‌: ما کاری به شرایط استقلال نداریم. تمام تمرکز ما روی وضعیت تیم خودمان است. کادر فنی ما و مخصوصاً عبدالله ویسی هیچ دیداری را ساده تصور نمی‌کند. همه بازی‌ها برای ما سخت است اما هدف ما کسب پیروزی است.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان درباره اینکه ورزشگاه فولادشهر به عنوان محل برگزاری این بازی اعلام شده، خاطرنشان کرد: بازی قطعاً در ورزشگاه نقش جهان برگزار می‌شود. همه شرایط برای میزبانی آماده است. البته یگان ویژه به امنیت ورزشگاه ایراداتی را وارد کرده ولی ان‌شاءالله مشکلات تا روز برگزاری بازی برطرف خواهد شد.

اخوان در پایان، در مورد صحبت‌های جنجالی عبدالله ویسی در مورد نقش لیدرها در باشگاه سپاهان، تصریح کرد: من هم شنیدم که ویسی چنین صحبت‌هایی را مطرح کرده است. ان‌شاءالله که لیدرها نقشی در سپاهان ندارند!

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان