جمعه، 8 مهر 1401 - 20:42

ورزشگاه نقش جهان، از شرایط پوشش زنده تلویزیونی بازی ها برخوردار نیست

شماره: 2062
Aa Aa

حقیقت: تیم ویژه ای برای پوشش تصویری دیدار تیم های استقلال و سپاهان به ورزشگاه نقش جهان می آیند تا این دیدار به احترام میلیون ها بیننده، پخش تلویزیونی داشته باشد.

مدیر گروه ورزش سیمای استانی اصفهان
 ورزشگاه نقش جهان، از شرایط پوشش زنده تلویزیونی بازی ها برخوردار نیست

به گزارش اسپاداناخبر و به نقل از "ورزش سه"، حقیقت، کارگردان تلویزیونی سیمای استانی اصفهان در رابطه با حرف و حدیث هایی که مبنی بر پخش نشدن دیدار تیم های استقلال و سپاهان اصفهان گفت: ورزشگاه نقش جهان، شرایط طبیعی برای پوشش زنده تلویزیونی بازی ها را ندارد، به همین دلیل از صدا و سیما با استانداری اصفهان مکاتباتی شده و مشکلات اطلاع داده شد. با همکاری مسئولان تصمیم گرفته شد تا برای این بازی اکیپ فیلمبرداری ویژه ای راهی ورزشگاه شوند و دیدار تیم های سپاهان و استقلال با 8 دوربین فیلمبرداری می شود. البته اکیپ اعزامی صدا و سیما به ورزشگاه نقش جهان کمی دیر به ورزشگاه رسیده و امیدواریم پیش از آغاز بازی بتوانیم از نظر فنی شرایط را مهیا کنیم.

او ادامه داد: این بازی به احترام میلیون ها بیننده تلویزیونی و اینکه یک دیدار ملی محسوب می شود، پخش می شود اما ورزشگاه نقش جهان مشکلات عدیده ای برای پخش تلویزیونی دارد، دوربین هایی همچون دوربین آفساید جای مناسبی برای قرارگیری ندارند، ضمن اینکه محل عبور کابل از میان تماشاگران است و احتمال پا خوردن وجود دارد، این بازی پخش می شود تا در تعطیلات لیگ، فکری به حال این موضوع شود تا در دیدارهای آینده مشکلی بابت پخش بازی ها نداشته باشیم.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان