دوشنبه، 11 مهر 1401 - 22:21

همزمانی تجمع بازنشستگان صنعت فولاد و جانبازان و آزادگان

شماره: 2098
Aa Aa

بازنشستگان صنعت فولاد کشورخواستار لغو خودگردانی صندوق بازنشستگی فولاد، مکلف‌کردن دولت به اجرای تعهدات و پرداخت مطالبات قانونی بازنشستگان فولاد و پرداخت به موقع حقوق و هزینه‌های درمانی از بودجه‌های سنواتی شدند/ گروهی از آزادگان و جانبازان سپاه هم خواستار برقراری حقوق آزادگان و جانبازان بسیجی و سرباز سپاه بودند.

درمقابل ساختمان مجلس؛
همزمانی تجمع بازنشستگان صنعت فولاد و جانبازان و آزادگان

جمعی از بازنشستگان صنعت فولاد صبح امروز سه شنبه (۷دی ماه) با سفر به تهران مقابل ساختمان مجلس تجمع کردند. این تجمع با تجمع جانبازان و آزادگان همزمان و باعث حضور نیروهای امنیتی و پلیس در محل شد.

تعداد زیادی از بازنشستگان صنعت فولاد کشور که از نقاط مختلف کشور خود را به پایتخت رسانده‌اند، خواستار لغو خودگردانی صندوق بازنشستگی فولاد، مکلف‌کردن دولت به اجرای تعهدات و پرداخت مطالبات قانونی بازنشستگان فولاد و پرداخت به موقع حقوق و هزینه‌های درمانی از بودجه‌های سنواتی شدند.

همزمان گروهی از آزادگان و جانبازان سپاه هم مقابل مجلس تجمع کردند. آنها خواستار خواستار اجرای ماده ۱۹۰ تبصره ماده ۳۸ سپاه و برقراری حقوق آزادگان و جانبازان بسیجی و سرباز سپاه بودند.

همزمان با افزایش تعداد تجمع‌کنندگان و سردادن شعارهای آن‌ها، نیروهای انتظامی و امنیتی یگان ویژه و همچنین پلیس امنیت در مقابل در ورودی مجلس حاضر شده و مانع از عکاسی و فیلمبرداری از این تجمع شدند.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان