بازی دوستانه ایران و مراکش لغو شد | اسپادانا خبر
 
 
سه شنبه، 8 خرداد 1403 - 14:54

بازی دوستانه ایران و مراکش لغو شد

شماره: 2156
Aa Aa

یک روزنامه مراکشی نوشت: مطمئن شدیم که دیدار تدارکاتی تیم‌ملی مراکش برابر ایران که قرار بود ششم ژانویه سال جاری میلادی (17 دی ماه) در ورزشگاه بن محمد شهر العین امارات جهت آماده‌سازی جام ملت‌های آفریقا برگزار شود لغو شد. دلیل این مسئله اصرار ایران برای برگزاری بازی با حضور تماشاگران است

یک روزنامه مراکشی؛
بازی دوستانه ایران و مراکش لغو شد

به گزارش اسپاداناخبر و نقل از تسنیم، یک روزنامه مراکشی نوشت: مطمئن شدیم که دیدار تدارکاتی تیم‌ملی مراکش برابر ایران که قرار بود ششم ژانویه سال جاری میلادی (17 دی ماه) در ورزشگاه بن محمد شهر العین امارات جهت آماده‌سازی جام ملت‌های آفریقا برگزار شود لغو شد. دلیل این مسئله اصرار ایران برای برگزاری بازی تدارکاتی برابر مراکش با حضور تماشاگران است که مسئولان اماراتی‌ مخالفت خود را با پیشنهاد ایران اعلام و تاکید کردند این بازی باید پشت درهای بسته انجام شود.

این روزنامه مراکشی در ادامه خبر خود آورده است: پیشنهاد امارات برای برگزاری بازی بدون تماشاگر مورد موافقت فدراسیون فوتبال مراکش قرار گرفت، اما ایران آن را نپذیرفت و بدین ترتیب بازی دوستانه این دو تیم لغو شد. سرمربی هلندی مراکش با توجه به لغو بازی برابر ایران روی بازی دیگری جهت آماده‌سازی بدنی و فنی تیمش جهت شرکت در جام ملت‌های 2017 آفریقا دارد. البته تیم‌ ملی مراکش 20 دی‌ ماه طبق برنامه‌ریزی قبلی در ورزشگاه العین امارات به مصاف فنلاند خواهد رفت.
فدراسیون فوتبال مراکش امیدوار است تا تاریخ 17 دی‌ماه سال جاری با توجه به قطعی شدن لغو بازی برابر ایران بتواند هماهنگی لازم را جهت برگزاری بازی دوستانه با یکی از تیم‌های ملی اسلواکی یا غنا انجام دهد.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان