سه شنبه، 12 مهر 1401 - 13:20

حضور تیم ملی فوتبال در امارات با هماهنگی وزارت امور خارجه بوده است

شماره: 2189
Aa Aa

مسعود سلطانی فر: مطمئنا این سفر با هماهنگی وزارت امور خارجه انجام شده است و هیچ مشکلی برای حضور تیم‌ ملی و یا تیم‌های ورزشی در دبی وجود ندارد. وزارت امور خارجه سفر به دبی را ممنوع نکرده بود.

وزیر ورزش و جوانان؛
حضور تیم ملی فوتبال در امارات با هماهنگی وزارت امور خارجه بوده است

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به شائبه‌های موجود درباره اردوی تیم ملی در دوبی تاکید کرد که حضور تیم ملی در امارات با هماهنگی وزارت امور خارجه بوده است.
به‌ گزارش اسپاداناخبر، مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش  و جوانان در حاشیه برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون ورزش‌های زورخانه درباره سفر تیم‌ ملی ایران به دبی علی‌رغم این که گفته می‌شود وزارت خارجه بارها خواستار ممانعت از سفر تیم‌های ورزشی به امارات شده است، گفت‌: مطمئنا این سفر با هماهنگی وزارت امور خارجه انجام شده است و هیچ مشکلی برای حضور تیم‌ ملی و یا تیم‌های ورزشی در دبی وجود ندارد. وزارت امور خارجه سفر به دبی را ممنوع نکرده بود.
وزیر ورزش  و جوانان در پاسخ به این سوال ایسنا درباره تعیین و تکلیف حضور عاشوری در فدراسیون کاراته علی‌رغم مشکلاتی که این شخص دارد، خاطر نشان کرد: هر چه مجمع انتخاباتی فدراسیون تصمیم گیری کند به آن عمل خواهد شد و هیچ کار غیر قانونی در این باره انجام نمی‌شود. ما مطابق قانون درباره همه اشخاص رفتار می‌کنیم.
وی در ادامه درباره تعیین تکلیف انتخابات فدراسیون تیر اندازی نیز گفت‌: به طور قانونی این موضوع پیگیری می‌شود و روال قانونی نیز در این باره در حال انجام است.
وزیر ورزش  و جوانان در پایان سخنان خود درباره تغییر و تحول هیات مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، خاطر نشان کرد: هیچ تغییراتی در هیئت مدیره این دو تیم نخواهیم داشت و به زودی جایگزین پورحیدری مشخص می‌شود.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان