جلالی از همه گیر شدن فساد در فوتبال ایران خبر داد | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 28 خرداد 1403 - 13:41

جلالی از همه گیر شدن فساد در فوتبال ایران خبر داد

شماره: 2228
Aa Aa

گردش مالی در فوتبال ایران بالاست و این مساله می‌تواند باعث فساد شود. نظام ارزشی ما شاید دید خوبی به فوتبال ندارد و مسئولان مربوطه هم چندان نگاه خوبی به این ورزش ندارند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان؛
جلالی از همه گیر شدن فساد در فوتبال ایران خبر داد

به‌ گزارش اسپادانا خبر و نقل از ایسنا، مجید جلالی در نشست هم‌اندیشی راهکارهای پیشگیری و مبارزه با فساد در فوتبال به سوالات خبرنگاران پاسخ داد و در ابتدای صحبت‌هایش گفت‌: در این جلسه درباره ماهیت و چیستی فساد صحبت کردیم. متغیرهای زیادی مطرح هستند که باید مورد بررسی قرار بگیرند. در کل رسیدگی به این مساله خیلی خوب است و امیدواریم این جلسات ادامه‌ داشته باشد. در این جلسه در حوزه قانون، فرهنگ و اقتصاد بحث شد و به این نتیجه‌ رسیدیم که متغیرهای فساد باید مشخص شوند تا ماهیت فساد آشکار شده و جامعه با فساد آشنا شود.
 
وی در پاسخ به این سوال که چرا با فساد در فوتبال برخوردی نمی‌شود؟ گفت‌: به‌ هر حال بیشتر صحبت‌ها بر اساس شنیده ها است و مراجعی که برخورد می‌کنند نیاز به مستنداتی دارند. اتفاقا در این باره هم صحبت‌های خوبی داشتیم.
 
سرمربی تیم فوتبال پیکان ادامه‌ داد: گردش مالی در فوتبال ایران بالاست و این مساله می‌تواند باعث فساد شود. نظام ارزشی ما شاید دید خوبی به فوتبال ندارد و مسئولان مربوطه هم چندان نگاه خوبی به این ورزش ندارند. احتمالا این نگاه هم به جامعه منتقل شده است. محروم کردن تیم‌ها و خالی کردن ورزشگاه‌ها جوابگو نبوده و لازم است جلسات بیشتری داشته باشیم.
 
جلالی در پایان و در پاسخ به این سوال که چند درصد فوتبال ایران را فساد گرفته است؟ گفت‌: فساد مراحلی دارد. یک موقع فساد موردی است و یک موقع فساد در حال‌ همه‌گیر شدن است. شاید بتوانم بگویم تا حد زیادی فساد در حال‌ حاضر همه‌گیر شدن است.
 

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان