چهارشنبه، 19 مرداد 1401 - 18:12

رهبر انقلاب: الحمدلله شما جوانها راه افتادید آمدید و کار را شروع کردید

شماره: 2381
Aa Aa

میبینم آنچه ما در دل داریم و آرزو ميکنیم و میخواهیم و آرزو میکردیم الحمدالله در دل شما جوانها رویش پیدا کرده، تحقق پیدا کرده، رشد پیدا کرده و به مرحله‌ی عمل رسیده. 

یکی از آرزوهای محقق شده رهبر انقلاب منشر شد؛
رهبر انقلاب: الحمدلله شما جوانها راه افتادید آمدید و کار را شروع کردید

به گزارش اسپادانا خبر کانال تلگرامی KHAMENEI.IR‌ برای نخستین بار موضوع یکی از آرزوهای رهبر انقلاب را که محقق شده، به شرح زیر منتشر کرده است.

در این مطلب به نقل از رهبر انقلاب آمده است؛

* میبینم آنچه ما در دل داریم و آرزو ميکنیم و میخواهیم و آرزو میکردیم الحمدالله در دل شما جوانها رویش پیدا کرده، تحقق پیدا کرده، رشد پیدا کرده و به مرحله‌ی عمل رسیده. خب شما جوانید دیگر؛ فرق جوان و پیر همین است...
* اینکه من این همه اصرار میکنم آموزش بدهید، بپرورانید، تربیت کنید، به وجود بیاورید برای خاطر این است؛ یعنی همین طور این نسلها پی‌درپی، پشت سرهم، دائماً جوان پشت سر جوان، مثل نیروهایی که در جنگ به عنوان ذخیره می‌آیند، یک نیرو میرود صف‌شکنی میکند بعد راه را باز میکند و نیروی بعدی از وسط او عبور میکند و میرود موقعیت را تصرف میکند ... در جنگ نظامی اینجوری است.
*جنگ فرهنگی هم عیناً همینجور است البته با ظرافتهای خیلی بیشتر، با پیچیدگیهای خیلی زیادتر و نیازمند به هوشمندیهای خیلی بیشتر؛ تیر و تفنگ و توپ و اینها نیست اما چیزهای دیگری هست که خیلی مهم است.
* الحمدلله شما جوانها راه افتادید آمدید و کار را شروع کردید. بالاخره ما هم همین حرفها را با شما داريم.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان