دوشنبه، 11 مهر 1401 - 22:04

کارخانه ریسباف اصفهان به وزارت راه و شهرسازی واگذار شد

شماره: 2408
Aa Aa

مدیرعامل بانک ملی ایران گفته: امیدواریم با امضای توافقنامه و کار خیر و خوبی که با تأسیس موزه، برای مردم منطقه صورت می‌گیرد بازتاب فرهنگی و ادبی مثبتی برای مردم داشته باشد.

با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل بانک ملی ایران؛
کارخانه ریسباف اصفهان به وزارت راه و شهرسازی واگذار شد

امضای قرارداد واگذاری کارخانه ریسباف اصفهان از سوی بانک ملی ایران به وزارت راه و شهرسازی با حضور آخوندی وزیر راه و شهرسازی، زرگر استاندار اصفهان و مدیرعامل بانک ملی ایران برگزار شد.

به گزارش اسپادانا خبر، در این جلسه محمدرضا حسین‌زاده مدیرعامل بانک ملی ایران طی سخنانی اظهارداشت: بانک ملی ایران در راستای پیشبرد امور با نهادها و سازمان‌های مختلف در قالب امضای تفاهم‌نامه همکاری می‌کند.

وی افزود: بانک ملی ایران براساس تکالیف قانونی که بر عهده آن گذاشته شده، برخی از اموال و املاک خود را واگذار می‌کند اما واگذاری کارخانه ریسباف اصفهان از لحاظ تاثیرگذاری فرهنگی و حفظ میراث این مرز و بوم نیز برای بانک دارای اهمیت بوده است.

حسین‌زاده ادامه داد: در این راه ما پیشنهادات زیادی از موسسات و مراکز مختلفی داشتیم که برخی از آنها جنبه تجاری و برخی نیز جنبه‌های ملی، هنری و فرهنگی داشته است، ولی از آنجا که دیدگاه و نظر مردم اصفهان برای ما خیلی مهم بود ما به درخواست وزارت راه در این زمینه پاسخ مثبت دادیم و امیدواریم با امضای توافقنامه و کار خیر و خوبی که با تأسیس موزه، برای مردم منطقه صورت می‌گیرد بازتاب فرهنگی و ادبی مثبتی برای مردم داشته باشد.

مدیرعامل بانک ملی ایران از مساعدت‌های علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصاد و دارایی و همکاری‌های وزارت راه و شهرسازی در به نتیجه رسیدن و امضای این توافق قدردانی کرد.

در این جلسه زرگر استاندار اصفهان نیز ضمن تقدیر از عملکرد بانک ملی ایران در واگذاری کارخانه ریسباف اظهار امیدواری کرد با واگذاری این اثر ارزشمند و تاریخی به مردم اصفهان، زمینه‌های رشد و توسعه آن با همت و همکاری نهادهای زیربط انجام پذیرد و مردم منطقه بتوانند از نتایج مادی و معنوی آن بهره ببرند.

منبع/ ایسنا

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان