يكشنبه، 10 مهر 1401 - 6:15

تبدیل ساختمان قدیمی بهزیستی به پاتوق معتادان و کارتن خواب‌ها

شماره: 2413
Aa Aa

برای تخریب این ساختمان، سازمان شهرداری شهرستان پلدختر منتظر دستور حکم تخریب از سوی اداره مسکن و شهرسازی است که تاکنون چنین مجوزی صادر نشده است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان پلدختر؛
تبدیل ساختمان قدیمی بهزیستی به پاتوق معتادان و کارتن خواب‌ها

به گزارش اسپادانا خبر و نقل از ایلنا برزو الیاس‌زاده رئیس اداره بهزیستی شهرستان پلدختراز تبدیل ساختمان اداره بهزیستی سابق این شهرستان که از 10 سال پیش با انتقال این اداره به ساختمان جدید خالی از سکنه است، به پاتوق معتادان و کارتون خواب‌ها خبر داد.

الیاس زاده اظهار داشت:: این مشکل حدود 10 سال است وجود دارد و در دوره هر مسئول اداره بهزیستی مطرح شده ولی این مشکل به اداره بهزیستی مربوط نمی‌شود چرا که مالک اصلی این ساختمان اداره مسکن و شهرسازی است و اداره بهزیستی فقط بهره بردار این ساختمان بوده است.

وی عنوان کرد: اداره بهزستی شهرستان پلدختر مدت هاست که از این ساختمان نقل مکان کرده و در جای دیگری مستقر شده ولی متاسفانه ساختمان قبلی به متروکه شدن به محل تجمع معتادان و کارتن خواب ها تبدیل شده است.

الیاس زاده در پایان افزود: برای تخریب این ساختمان، سازمان شهرداری شهرستان پلدختر منتظر دستور حکم تخریب از سوی اداره مسکن و شهرسازی است ولی تاکنون چنین مجوزی از سوی این اداره صادر نشده است.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان