روحانی در پاسخ به سوالی در مورد حصر: به آینده بسیار امیدوارم | اسپادانا خبر
 
 
سه شنبه، 11 مهر 1402 - 4:33

روحانی در پاسخ به سوالی در مورد حصر: به آینده بسیار امیدوارم

شماره: 2465
Aa Aa

دلمان می خواهد برخی امور همین امشب انجام شود نه فردا. در برخی موارد نیاز به اجماع نظام داریم؛ امیدوارم همه تلاش ها روزی به ثمر بنشیند.

در نشست خبری رییس جمهور؛
روحانی در پاسخ به سوالی در مورد حصر: به آینده بسیار امیدوارم

رئیس جمهور در نشست خبری خود به سوالی در مورد حصر واکنش نشان داد.

به گزارش اسپادانا خبر و نقل از انتخاب؛ روحانی در نشست خبری در پاسخ به سوالی در مورد حصر و تضمین اجرای حقوق شهروندی در کشور گفت: حقوق شهروندی یکی از وعده های من در انتخابات بود. منشور خوب و جامعی هست. این منشور متکی بر فصل سوم قانون اساسی هست. منشور حقوق شهروندی را به تمام دستگاه های اجرایی با مواد تک تک ابلاغ خواهم کردو تاکید می شود که اجرا کند. قوای دیگر هم باید در این زمینه کمک کند.

وی افزود: اصول حقوق شهروندی پشتوانه قانون اساسی دارد و باید اجرا و عمل کنیم اینکه در مقام عمل برخی حقوق شهروندی هنوز عملیاتی نمی شود متاسف هستم.

روحانی اضافه کرد: به عنوان رئیس جمهور همواره این مسائل را دنبال می کنم. در دولت از طریق وزیر دادگستری دنبال می کنم برخی مسائل هست که حل آن زمان می برد همه تلاشمان را انجام می دهیم و دلمان می خواهد برخی امور همین امشب انجام شود نه فردا. در برخی موارد نیاز به اجماع نظام داریم. من بسیار امیدوار به آینده هستم که امیدوارم همه تلاش ها روزی به ثمر بنشیند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان