10 فیلم با موضوعات فمینیستی و نامناسب حذف شدند | اسپادانا خبر
 
 
چهارشنبه، 12 مهر 1402 - 20:08

10 فیلم با موضوعات فمینیستی و نامناسب حذف شدند

شماره: 2492
Aa Aa

سید رضا صالحی امیری می گوید: «ایجاد ثبات و آرامش در وزارت» و «پرهیز از مناقشات؛ علی‌الخصوص سیاسی» مهم‌ترین اصولی است که که بر آن تاکید دارم.

تکلیف جشنواره فیلم فجر در قم مشخص شد؛
10 فیلم با موضوعات فمینیستی و نامناسب حذف شدند

به گزارش اسپادانا خبر، به نقل از تسنیم از سید رضا صالحی امیری ظهر امروز پنجشنبه در دیدار با آیت‌الله مکارم شیرازی با تأکید بر اینکه با پرچمداری مراجع عظام تقلید ریشه‌ها و باورهای دینی تقویت‌شده است اظهار داشت: «ایجاد ثبات و آرامش در وزارت» و «پرهیز از مناقشات؛ علی‌الخصوص سیاسی» مهم‌ترین اصولی است که که بر آن تاکید دارم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به پالایش فیلم‌های جشنواره فجر، از حذف ۱۰ فیلم با موضوعات فمینیستی و نامناسب خبر داد.

وی با بیان اینکه هویت ما برخاسته از دین و انقلاب است عنوان کرد: با وجود اعتبارات ۲۰۰ میلیارد تومانی هنوز ساماندهی و جذب مناسبی در زمینه فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی صورت نگرفته است.

صالحی‌امیری با تأکید بر اینکه حوزه قرآنی باید در سراسر کشور راه‌اندازی شود خاطرنشان کرد: در حوزه مطبوعات نیز در این دوره از وزارت ارشاد کم مسئله ترین دوران مطبوعات را داشته چرا که نظارت و پالایش صحیح داشته است.

به گفته وی، فعالیت نمایندگان حوزه‌های علمیه، دادستانی و دیگر دستگاه‌ها سبب شده تا حوزه مطبوعات دوران کم مسئله‌ای را داشته باشد.

وی از مسدودسازی ۱۶۰ هزار کانال یکی از شبکه‌های اجتماعی خبر داد و عنوان کرد: کمیته منتخب دولت در حوزه فضای مجازی تصویب کرده که کانال‌های بیش از ۵ هزار عضو باید اقدام به دریافت مجوز کنند، همچنین مسدودسازی سیم کارت‌های بدون هویت نیز از دیگر اقداماتی است که موردتوجه قرار گرفته است.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان