روایت رهبر انقلاب از صدور فرمان کشتار مردم ایران توسط یک آمریکایی | اسپادانا خبر
 
 
پنجشنبه، 31 خرداد 1403 - 18:25

روایت رهبر انقلاب از صدور فرمان کشتار مردم ایران توسط یک آمریکایی

شماره: 2637
Aa Aa

در خیابان انقلاب تهران مردم اجتماع کردند. ژنرال هایزر به ژنرال قره‌باغی گفت در مواجهه با مردم لوله تفنگ‌های خود را پایین بیاورید. یعنی مردم را بکشید.

روزی که جمعیت انقلابی عقب نرفت؛
روایت رهبر انقلاب از صدور فرمان کشتار مردم ایران توسط یک آمریکایی

کانال تلگرامیKHAMENEI.IR فیلم بخشی از روایت رهبر انقلاب از کشتار ملت انقلابی چهار روز قبل از ورود امام خمینی به ایران را منتشر کرد.

به گزارش اسپادانا خبر، اظهارات مقام معظم رهبری به شرح زیر است؛

در هشتم بهمن یعنی چند روز قبل از ورود امام به داخل کشور، در همین خیابان‌های تهران همین خیابان انقلاب مردم اجتماع کردند. ژنرال هایزر که فرستاده امریکا بود، آمد ایران که شاید بتواند یک جوری رژیم پهلوی را از دست انقلاب نجات دهد و حفظ کند.

او در خاطرات خودش نوشته؛ من به ژنرال قره‌باغی گفتم که در مواجهه با مردم لوله تفنگ‌های خود را پایین بیاورید. یعنی مردم را بکشید تیر هوایی بیخودی در نکنید، مردم را قتل عام کنید. اینها هم همین کار را کردند لوله تفنگ‌ها را پایین آوردند عده‌ایی جوان و نوجوان کشته شدند، ولی جمعیت عقب نرفت.

هایزر می‌گوید قره‌باغی بعد آمد به من گفت که این تدبیر تو فایده‌ایی نکرد مردم عقب نرفتند آنوقت مینویسد که هایزر می‌گوید این ژنرال‌های شاه چقدر کودکانه فکر می‌کنند. یعنی باید ادامه می‌دادند باید مرتب می‌کشتند.

ببینید این رژیم دست نشانده بود ژنرال امریکایی دستور قتل هموطنان را به ارتشبد ایرانی می‌دهد و او عمل می‌کند به دستور و توصیه او عمل می‌کند و چون فایده‌ایی ندارد می‌رود به او می‌گوید فایده‌ایی ندارد و او می‌گوید اینها بچه‌اند اینها کودکانه فکر می‌کنند این ماحصل و خلاصه‌ی حکومت پهلوی در ایران است.

منبع/ خبرآنلاین

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان