جمعه، 11 آذر 1401 - 6:19

ظریف: مردم نشان خواهند داد که هرگز نباید یک ایرانی را تهدید کرد

شماره: 2806
Aa Aa

ایرانیان نشان داده‌اند که ملتی انقلابی، مبارز و مستقل و در عین حال صلح جو، منطقی، اهل تعامل سازنده بر اساس احترام متقابل و خردورز و صبورند اما اجازه تهدید نمی‌دهند.

با حضور در مراسم ۲۲ بهمن؛
ظریف: مردم نشان خواهند داد که هرگز نباید یک ایرانی را تهدید کرد

وزیر خارجه کشورمان گفت: مردم عزیز و فهیم ایران با حضور گسترده و هوشمندانه خود در مراسم ۲۲ بهمن به بهترین وجه نشان خواهند داد که هرگز نباید یک ایرانی را تهدید کرد.

به گزارش اسپادانا خبر، دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان ضمن  تبریک و تهنیت فرا رسیدن ۳۸ امین سالگرد پیروزی  شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، اظهار داشت: مردم عزیز و فهیم ایران با حضور گسترده و هوشمندانه خود در مراسم ۲۲ بهمن، به بهترین وجه نشان خواهند داد  که هرگز نباید یک ایرانی را تهدید کرد و  هرگز نباید با یک ایرانی  به درشتی سخن گفت.  

وی افزود: امروز ایران و ایرانی در سی و هشتمین بهار پیروزی انقلاب شکوهمند خود و با پشت سرگذاشتن  تمامی فشارها و تهدیدات، با غرور و افتخاری کم نظیر بار دیگر عزت و عظمت، آزادی و استقلال خود را جشن خواهد گرفت و یاد تمامی شهدای عزیز، جانبازان و ایثارگران خود که مردانه و غیورانه در طی این سالیان از مرز و بوم و اسلام و مسلمانان دفاعی تاریخی داشتند را گرامی می‌دارد.

وی افزود: در تاریخ معاصر منطقه و جهان، ایرانیان نشان داده‌اند که ملتی انقلابی، مبارز و مستقل و در عین حال صلح جو، منطقی، اهل تعامل سازنده بر اساس احترام متقابل و خردورز و صبورند؛ اما اجازه تهدید و توهین به کسی نمی‌دهند و استقلال کشور و نفی سلطه‌پذیری و سلطه‌گری را به عنوان میراث امام راحل پاس می‌دارند.

منبع/ ایسنا

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان