روحانی: امیدوارم حاصل استیضاح هماهنگی بیشتر بین دو قوه باشد | اسپادانا خبر
 
 
چهارشنبه، 12 بهمن 1401 - 8:33

روحانی: امیدوارم حاصل استیضاح هماهنگی بیشتر بین دو قوه باشد

شماره: 2888
Aa Aa

رئیس جمهور بر ترمیم مشکلات ناشی از بارندگی­‌های اخیر در حوزه آب و برق بر پیشگیری از وقوع قطع آب و برق در خوزستان توصیه کرد.

در جلسه هیات دولت؛
روحانی: امیدوارم حاصل استیضاح هماهنگی بیشتر بین دو قوه باشد

حسن روحانی گفت: استیضاح، حق قانونی مجلس است و امیدوارم حاصل این استیضاح هماهنگی بیشتر بین دو قوه و سرعت افزون­‌تر در اجرای سیاست­‌های وزارت راه و شهرسازی برای خدمت به مردم باشد.
 
به گزارش اسپادانا خبر، حسن روحانی در جلسه هیات دولت با اشاره به جلسه استیضاح وزیر راه و شهرسازی در مجلس شورای اسلامی با تشکر از رییس، هیات رییسه و نمایندگان مجلس شورای اسلامی که با اعتماد مجدد به وزیر راه و شهرسازی استمرار خدمات ارزنده‌ای را که در این وزارت انجام شده است فراهم کردند، اعضای دولت را به تقویت ارتباط و تعامل گسترده‌تر با نمایندگان ملت توصیه کرد.
 
وی راه پیشرفت و تعالی کشور را در همدلی، هماهنگی و اتحاد نیروهای وفادار به انقلاب اسلامی دانست و تاکید کرد که این اتحاد عامل مهمی در شکست افراطی‌گری است.
 
رییس­ جمهوری اعتماد مجلس شورای اسلامی را نقطه روشن شرایط سیاسی کشور و نشانه‌ای از عملکرد همدلانه مجلس و تعامل نزدیک­تر دولت و مجلس برشمرد و بر ضرورت تقویت این همبستگی تأکید کرد.
 
روحانی همچنین از تلاش­‌های وزیر نیرو و همکاران وی در ترمیم مشکلات ناشی از بارندگی­‌های اخیر در حوزه آب و برق تشکر کرد و بر پیشگیری از وقوع قطع آب و برق و مضاعف کردن تلاش‌ها، بویژه در استان خوزستان توصیه کرد.
 
در ادامه جلسه، هیات وزیران با پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی مبنی بر صدور مجوز امضای موافقت نامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ارمنستان در مورد استفاده مشترک از دروازه مرزی«نوردوز - مغری» موافقت کرد.

منبع/ انتخاب

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان