سه شنبه، 8 آذر 1401 - 11:46

کریم انصاری فرد به عنوان بهترین بازیکن لیگ اروپا انتخاب شد

شماره: 2955
Aa Aa

لژیونر ایرانی تیم المپیاکوس در نظرسنجی بهترین بازیکن مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا توانست به عنوان بهترین بازیکن لیگ اروپا انتخاب شود.

با دو گلی که برای تیمش در لیگ اروپا به ثمر رساند؛
کریم انصاری فرد به عنوان بهترین بازیکن لیگ اروپا انتخاب شد

کریم انصاری‌فرد با دو گلی که شب گذشته برای تیمش در لیگ اروپا به ثمر رساند، توانست عنوان بهترین بازیکن مرحله یک شانزدهم نهایی را از آن خود کند. به گزارش اسپادانا خبر، کریم انصاری فرد لژیونر ایرانی تیم المپیاکوس، شب گذشته توانست در بازی برابر عثمانلی آنکارا، دو گل از سه گل تیمش را به ثمر برساند تا در نظرسنجی بهترین بازیکن مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا قرار بگیرد. او در این نظرسنجی توانست با کسب 65 درصد آرا به عنوان بهترین بازیکن لیگ اروپا انتخاب شود اما در کمال تعجب در تیم منتخب هفته جایی نداشت. منبع/ خبرآنلاین

کریم انصاری‌فرد با دو گلی که شب گذشته برای تیمش در لیگ اروپا به ثمر رساند، توانست عنوان بهترین بازیکن مرحله یک شانزدهم نهایی را از آن خود کند.

به گزارش اسپادانا خبر، کریم انصاری فرد لژیونر ایرانی تیم المپیاکوس، شب گذشته توانست در بازی برابر عثمانلی آنکارا، دو گل از سه گل تیمش را به ثمر برساند تا در نظرسنجی بهترین بازیکن مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا قرار بگیرد. او در این نظرسنجی توانست با کسب 65 درصد آرا به عنوان بهترین بازیکن لیگ اروپا انتخاب شود اما در کمال تعجب در تیم منتخب هفته جایی نداشت.

منبع/ خبرآنلاین

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان