يكشنبه، 5 تير 1401 - 9:05

عضویت سازمان عدالت و آزادی در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات

شماره: 2990
Aa Aa

حاضری گفت: اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در جلسه ای با اعضای فراکسیون امید که قرار است در سالن وزارت ارشاد برگزار شود حضور پیدا می کنند.

عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها خبر داد؛
عضویت سازمان عدالت و آزادی در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات

علی محمد حاضری، عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها، درباره مصوبات جلسه عصر امروز شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: در این جلسه قرار شد کمیته سیاسی شورا آخرین وضعیت عملکرد احزاب متقاضی برای عضویت در شورای هماهنگی را بررسی و در جلسات آتی شورا نظر خود را درباره انطباق شرایط آن احزاب با آیین‌نامه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اعلام کند.

حاضری ادامه داد:‌ البته اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تاکید داشتند که با رویکرد مثبت و با روی گشاده به احزاب و جریاناتی که شرایط عضویت در شورا دارند نگاه شود.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره مصوبه دیگر جلسه امروز شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اظهار کرد: در جلسه امروز درباره تبدیل وضعیت سازمان عدالت و آزادی از عضو ناظر به عضو اصلی رای گیری انجام شد که اعضای حاضر به اتفاق به این امر رای دادند و عضویت این سازمان در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به صورت قطعی و دائم پذیرفته شد.

حاضری همچنین از بررسی برخی از ابهام‌‌های آیین‌نامه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در جلسه امروز خبرداد و گفت: کمیته ویژه‌ای برای بررسی موارد ابهامی در آیین‌نامه شورا تعیین و قرار شد این گروه موارد ابهام را مشخص و برای تصمیم‌گیری در جلسات آتی پیشنهاد کند.

او با اشاره به سالگرد حماسه هفتم اسفند گفت: قرار شد اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به همراه اعضای شورای عالی سیاست‌گذاری در جلسه مشترک با اعضای فراکسیون امید که قرار است در سالن وزارت ارشاد برگزار شود، حضور پیدا کنند.

منبع/ ایلنا

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان