يكشنبه، 5 تير 1401 - 8:55

کیهان کلهر در مستند 50 موسیقدان جاده ابریشم

شماره: 3075
Aa Aa

کن جاووروسکی در روزنامه نیویورک‌تایمز نوشته که اگر در زمان پخش این مستند صدای نمایشگر شما قطع شود با یک تراژدی روبرو شده‌اید.

نیویورک تایمز خبر داد؛
کیهان کلهر در مستند 50 موسیقدان جاده ابریشم

به تازگی مستندی با کارگردانی مورگان نویل به بررسی عملکرد و زندگی‌ چندین عضو گروه موسیقی جاده ابریشم پرداخته که یکی از آنها کیهان کلهر است. به گزارش اسپادانا خبر، نیویورک تایمز نوشت: علاوه بر کیهان کلهر نوازنده کمانچه از ایران، کینان عزما کلارینت سوری هم در این فیلم حضور دارد. این مستند روی سنت‌های مورد تهدید در کشورهای این افراد متمرکز بوده و جایگاه موسیقی را در جهان خشن کنونی و تنش‌هایی که وفاداری به سنت هنری در حال توسعه ممکن است به‌وجود آورد متمرکز شده است. کن جاووروسکی، منتقد مشهور هنری، در این زمینه در روزنامه نیویورک‌تایمز نوشت که اگر در زمان پخش این مستند نمایشگر شما قطع شود،‌ بسیار جای تأسف است. اما اگر صدای آن قطع شود با یک تراژدی روبرو شده‌اید. وی می‌افزاید:‌ درحالیکه این مستند برای دیدن بسیار شگفت‌انگیز است، شگفت‌انگیزتر این است که شما به صداهای آن گوش فرا دهید. این مستند بخشی از مجموعه‌ای است که درباره 50 موسیقدان عضو گروه جاده ابریشم ساخته می‌شود. منبع/ ایلنا

به تازگی مستندی با کارگردانی مورگان نویل به بررسی عملکرد و زندگی‌ چندین عضو گروه موسیقی جاده ابریشم پرداخته که یکی از آنها کیهان کلهر است.
به گزارش اسپادانا خبر، نیویورک تایمز نوشت: علاوه بر کیهان کلهر نوازنده کمانچه از ایران، کینان عزما کلارینت سوری هم در این فیلم حضور دارد. این مستند روی سنت‌های مورد تهدید در کشورهای این افراد متمرکز بوده و جایگاه موسیقی را در جهان خشن کنونی و تنش‌هایی که وفاداری به سنت هنری در حال توسعه ممکن است به‌وجود آورد متمرکز شده است.

کن جاووروسکی، منتقد مشهور هنری، در این زمینه در روزنامه نیویورک‌تایمز نوشت که اگر در زمان پخش این مستند نمایشگر شما قطع شود،‌ بسیار جای تأسف است. اما اگر صدای آن قطع شود با یک تراژدی روبرو شده‌اید.

وی می‌افزاید:‌ درحالیکه این مستند برای دیدن بسیار شگفت‌انگیز است، شگفت‌انگیزتر این است که شما به صداهای آن گوش فرا دهید.

این مستند بخشی از مجموعه‌ای است که درباره 50 موسیقدان عضو گروه جاده ابریشم ساخته می‌شود.

منبع/ ایلنا

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان