يكشنبه، 5 تير 1401 - 10:26

امیر قلعه نویی: چشم های جعفر پناهی را نمی توان بست

شماره: 3316
Aa Aa

مردان بزرگ از جایزه ها افتخار کسب نمی کنند، به جایزه ها افتخار می بخشند. جعفر پناهی، مساله اش «مهم بودن» نیست، «مفید بودن» است.

ماییم که روزهای بی پناهی را سپری می کنیم؛
امیر قلعه نویی: چشم های جعفر پناهی را نمی توان بست

علاقه امیر قلعه نویی به عنوان یکی از مطرح ترین چهره های فوتبال ایران به هنر و به خصوص سینما و تلویزیون بارها ثابت شده است.
به گزارش اسپادانا خبر، قلعه نویی بارها در قاب تصاویر در کنار چهره های هنری مشاهده شده و حتی چندین بار به دعوت سینماگران سر صحنه فیلمبرداری آثار سینمایی حاضر شده است.
سرمربی تراکتورسازی به تازگی با انتشار تصویری در کنار یکی از سرشناس ترین سینماگران 20 سال اخیر سینمای ایران به ستایش از این کارگردان مطرح پرداخته است.
قلعه نویی تصویری را در کنار جعفر پناهی کارگردان بین المللی سینمای ایران منتشر کرده و با متنی ویژه به ستایش از این کارگردان پرداخته است. متن قلعه نویی با اشاره به وضعیت چند وقت اخیر این کارگردان به نگارش درآمده است: همراه با جعفر پناهی هنرمند صاحب نام و متعهد ایرانی که فراتر از دسته بندی ها و سیاست بازی ها به اجتماع و مردمش می اندیشد. او آن قدر دغدغه جامعه اش را دارد که شاید دوربین را بتوان از دستش گرفت اما چشم هایش را نمی توان بست. مردان بزرگ از جایزه ها افتخار کسب نمی کنند، به جایزه ها افتخار می بخشند. جعفر پناهی، مساله اش «مهم بودن» نیست، «مفید بودن» است. او همچنان پناهی است برای خودش. ماییم که روزهای بی پناهی را سپری می کنیم.

منبع/ خبر ورزشی

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان