دوشنبه، 11 مهر 1401 - 22:23

روحانی خواستار مجازات مقصران حادثه معدن آزادشهر شد

شماره: 3412
Aa Aa

اگر رسیدیم فردی مقصر است باید کسانی که قصور کردند مجازات شوند و اگر دارای جرم هستند دادگاه آنها را به اشد مجازات کند.

با حضور در جمع کارگران معدن زمستان یورت؛
روحانی خواستار مجازات مقصران حادثه معدن آزادشهر شد

رییس‌جمهور تاکید کرد: اگر در بررسی حادثه معدن آزادشهر رسیدیم فردی مقصر است باید کسانی که قصور کردند مجازات شوند و اگر دارای جرم هستند دادگاه آنها را به اشد مجازات کند چون بحث جان مردم در میان است.

به گزارش اسپادانا خبر، حسن روحانی با حضور در معدن زمستان یورت در جمع کارگران آن گفت: حال شما را من درک می کنم عزیزترین یاران و همکارانتان الان گرفتار در داخل معدن هستند و ما همه توان و امکانات امدادی را از سراسر کشور بسیج کردیم و باز هم بسیج می‌کنیم.

او افزود: من تشکر می‌کنم از کارگرانی که داوطلبانه از راه‌های دور راه افتادند آمدند برای کمک به شما. قلب ملت ایران برای کارگران محبوس می‌تپد چشم ملت گریان است برای آنها که جان خود را از دست دادند.

رییس‌جمهور تاکید کرد: این حادثه را مورد بررسی قرر می‌دهیم معاون اول مامور شده وزیر کار و صنعت ما در خدمت شما هستند. در کمیته‌ای به مردم اعلام می‌کنیم چه کسی یا کسانی مقصر بودند خیلی مسائل وجود دارد باید دید برای سلامت این معدن آنها که مسئول بودند اقدام کردند. عملکرد وزارت‌خانه‌های مربوطه هم بررسی می‌شود کسی استثنا نیست. اگر رسیدیم فردی مقصر است باید کسانی که قصور کردند مجازات شوند و اگر دارای جرم هستند دادگاه آنها را به اشد مجازات کند چون بحث جان مردم در میان است.

منبع/ ایلنا

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان