ناطق نوری از ریاست بازرسی دفتر رهبر انقلاب استعفا کرد | اسپادانا خبر
 
 
سه شنبه، 8 خرداد 1403 - 14:04

ناطق نوری از ریاست بازرسی دفتر رهبر انقلاب استعفا کرد

شماره: 3494
Aa Aa

ناطق نوری چندی پیش با توجه به احساس وظیفه‌ای که برای دفاع از روحانی و دولت تدبیر و امید می کرده از ریاست بازرسی دفتر رهبری استعفا داده است. 

یک منبع آگاه تایید کرد؛
ناطق نوری از ریاست بازرسی دفتر رهبر انقلاب استعفا کرد

یک منبع آگاه خبر استعفای ناطق نوری چندی پیش با توجه به احساس وظیفه‌ای که برای دفاع از جناب آقای روحانی و دولت تدبیر و امید می‌کردند، را از ریاست بازرسی دفتر رهبر معظم انقلاب تایید کرد و گفت که هنوز درباره پذیرش این درخواست نظری داده نشده است.

به گزارش اسپادانا خبر، یک منبع آگاه روز پنجشنبه، خبرسازی برخی کانال‌های خبری حامی یک کاندیدای خاص درمورد عزل حجت الاسلام علی اکبر ناطق نوری از ریاست دفتر بازرسی دفتر مقام معظم رهبری را کذب خواند.

وی گفت: آقای ناطق نوری چندی پیش با توجه به احساس وظیفه‌ای که برای دفاع از جناب آقای روحانی و دولت تدبیر و امید می‌کردند، تصمیم گرفتند به نفع ایشان به سخنرانی و اظهارنظر بپردازند و با توجه به اینکه ایشان به جد معتقدند مجموعه نهاد رهبری که در نزد مردم جایگاه والایی دارد نباید ابزار دست هیچ یک از جریانات سیاسی شود و سوءاستفاده‌ سیاسی و جناحی از این نهاد و سایر نهادهای انقلابی نادرست است و انتصاب خود به دفتر مقام معظم رهبری را در تلاقی با این دیدگاه می دانست، استعفای خود را مدتی پیش به معظم له تقدیم کردند.

منبع/ ایرنا

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان