سه شنبه، 25 مرداد 1401 - 18:12

احتمال کناره گیری آلمان از جام جهانی 2022 قطر

شماره: 3602
Aa Aa

تنش قطر با کشورهای عربی حوزه خلیج فارس باعث شده تا آنها رابطه سیاسی خود با این کشور کوچک را قطع و تهدید به گرفتن میزبانی جام جهانی 2022 کنند. 

رئیس فدراسیون فوتبال آلمان اعلام کرد؛
احتمال کناره گیری آلمان از جام جهانی 2022 قطر

احتمال دارد آلمانی‌ها به دلیل مسائل سیاسی از جام‌جهانی 2022 کناره‌گیری کنند.

به گزارش اسپادانا خبر، تنش قطر با کشورهای عربی حوزه خلیج فارس باعث شده تا آنها رابطه سیاسی خود با این کشور کوچک را قطع و تهدید به گرفتن میزبانی جام جهانی 2022 کنند.

به نظر می‌رسد که همه چیز به ضرر قطر در حال تغییر است. کشورهای اروپایی هم رفته رفته به صف مخالفان این کشور ‌کوچک عربی اضافه می‌شوند و شرایط برای قطر که به صراحت از سیاست‌های جنگ افروزانه عربستان در منطقه انتقاد کرده، سخت و سخت‌تر می‌شود.

رئیس فدراسیون فوتبال آلمان به صراحت تاکید کرد که اگر وضعیت اینگونه ادامه‌ پیدا کند این کشور جام جهانی 2022 را تحریم خواهد کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال آلمان به صراحت تاکید کرد که اگر وضعیت اینگونه ادامه‌ پیدا کند این کشور جام جهانی 2022 را تحریم خواهد کرد. راینهارد گریندل گفت‌: «تا آغاز جام جهانی 2022، پنج سال دیگر باقی مانده و باید در این مدت اولویت پیدا کردن راه‌حل‌های مناسب برای بهتر کردن شرایط میزبانی باشد. یک واقعیت آشکار وجود دارد و آن این که نمی‌توان جام جهانی را در کشوری که به حمایت از تروریسم می‌پردازد برگزار کرد. باید با مسئولان حکومتی کشور (آلمان) صحبت کنیم و نگرانی خود را از این وضعیت بیان‌ داریم.»

منبع/ روزنامه خبر ورزشی

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان