يكشنبه، 5 تير 1401 - 9:44

انتظار رهبر انقلاب از نیروهای مسلح تقویت ِ انسجام و هم‌افزایی است

شماره: 3822
Aa Aa

وحدت و اخوت بین نیروهای مسلح وجود دارد اما انتظار رهبری تقویت انسجام و هم افزایی نیروهای مسلح است.

رئیس دفتر نظامی فرمانده کل قوا عنوان کرد؛
انتظار رهبر انقلاب از نیروهای مسلح تقویت ِ انسجام و هم‌افزایی است

رئیس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا تاکید کرد: وحدت و اخوت بین نیروهای مسلح وجود دارد اما انتظار رهبری تقویت انسجام و هم‌افزایی نیروهای مسلح است.

به گزارش اسپادانا خبر، سردار سرتیپ محمد شیرازی، رئیس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا در مراسم معارفه رئیس جدید سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه رهبری در ابتدای حکم انتصاب حجت‌الاسلام محمد حسنی به این سمت سه مدال افتخار به وی دادند که البته مسئولیت ایشان را سنگین‌تر می‌کند، گفت: رهبری در این حکم بر ارتقای بصیرت و معنویت کارکنان ارتش تاکید کرده و بر لزوم توجه به خانواده‌ها اشاره داشتند که باید بیش از پیش به آن توجه کنیم.

او افزود: امروز کارکنان نیروهای مسلح جوانانی هستند که بعد از انقلاب به این جرگه پیوستند.

رئیس دفتر نظامی رهبری انقلاب با بیان اینکه رهبری همواره بر هم‌افزایی بین نیروهای مسلح که لازمه آن داشتن روحیه واحد و حرکت بر صراط مستقیم نظام است، تاکید دارند، اظهار داشت: البته وحدت و اخوت بین نیروهای مسلح وجود دارد اما انتظار رهبری تقویت انسجام و هم افزایی نیروهای مسلح است.

شیرازی سازمان عقیدتی سیاسی را یکی از سازمان‌های اثرگذار در ارتش دانست که باید در جهت انجام ماموریت به فرمانده کل کمک کند.

او با اشاره به خدمات حجت‌الاسلام آل هاشم رئیس پیشین این سازمان تصریح کرد: وقتی دفتر رهبری ایشان را برای استان آذربایجان شرقی معرفی کردند حضرت آقا فرمودند من من انتصاب اقای آل هاشم را می‌پذیرم ولی برای ارتش هم دغدغه دارم که این نشان از رضایتمندی آقا از خدمات حجت‌الاسلام آل هاشم است.

منبع/ خبرآنلاین

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان