شنبه، 4 تير 1401 - 19:14

فرزند کروبی: روحانی نیروهای امنیتی را از خانه خارج کند

شماره: 4048
Aa Aa

حداقل کاری که رئیس جمهور می تواند انجام دهد این است که به وزیر اطلاعات دستور دهد نیروهای امنیتی از داخل خانه بیرون بروند.

اعتصاب غذای خشک مهدی کروبی ادامه دارد؛
فرزند کروبی: روحانی نیروهای امنیتی را از خانه خارج کند

فرزند مهدی کروبی تأکید کرد: حداقل کاری که رئیس جمهور، به عنوان رئیس شورای عالی امنیت ملی، می تواند انجام دهد این است که دستور خروج نیروهای امنیتی از داخل خانه را بدهد.

به گزارش اسپادانا خبر، محمدحسین کروبی در گفت و گو با خبرنگار جماران با تأیید خبر بستری شدن حجت الاسلام و المسلمین مهدی کروبی در بیمارستان اظهار داشته است: شب گذشته پدرم را در بخش CCU یکی از بیمارستان های تهران بستری کردند.

فرزند مهدی کروبی تصریح کرد: به علت اصرار پزشک معالج چون ضربان قلب و فشار خون ایشان بالا بود، راضی به زدن سرم شد ولی هنوز اعتصاب غذای خشک ادامه دارد.

وی خبر از پیگیری نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای رفع حصر داد و گفت: شاید آقای روحانی بگوید در این موضوع تصمیم گیر اصلی نیست ولی حداقل کاری که رئیس جمهور به عنوان رئیس شورای عالی امنیت ملی می تواند انجام دهد این است که به وزیر اطلاعات دستور دهد نیروهای امنیتی از داخل خانه بیرون بروند؛ این جزو اختیارات آقای روحانی است. مسئولینی که قضیه را پیگیری می کنند باید این موضوع را از رئیس جمهور بخواهند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان