جمعه، 11 آذر 1401 - 5:29

نباید اجازه داد موسسات اعتباری با نام ائمه اطهار (ع) تاسیس شوند

شماره: 4185
Aa Aa

ضرورت دارد که در مجالس عزاداری امام حسین (ع) از طرح خرافات و مطالب پوچ پرهیز و بر اصلاح برخی شیوه‌های آموزشی تاکید کنیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری اعلام کرد؛
نباید اجازه داد موسسات اعتباری با نام ائمه اطهار (ع) تاسیس شوند

آیت‌الله احمد بهشتی نیز در اجلاسیه سوم مجلس خبرگان رهبری (دوره پنجم) با اشاره به معضلات فرهنگی و اجتماعی در کشور، گفت: ضرورت دارد که در مجالس عزاداری امام حسین (ع) از طرح خرافات و مطالب پوچ پرهیز کنیم، بر تقدم تزکیه بر تعلیم در آستانه سال تحصیلی و عمق بخشی به مطالعات و اصلاح برخی شیوه‌های آموزشی تاکید کنیم و نیز جلوی برخی از ناهنجاری‌ها همچون افزایش طلاق، اعتیاد و بروز بزهکاری‌های اجتماعی را بگیریم و اجازه ندهیم که برخی موسسات اعتباری با نام ائمه اطهار (ع) تاسیس شوند.

به گزارش اسپادانا خبر، وی در ادامه با اشاره به حوادث تروریستی به ویژه کشتار مسلمانان از مقام شامخ شهدای مدافع حرم به‌ویژه شهید حججی، حشد الشعبی و جبهه مقاومت تجلیل کرد و گفت: مواضع دوگانه و تفاوت قول و عمل کشورهای غربی و برخی مدعیان حقوق بشر که در زبان، تروریسم را محکوم اما در عمل از آنان حمایت می‌کنند، جای انتقاد دارد.

نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری در پایان به موضوع همه‌پرسی اقلیم کردستان عراق اشاره کرد و گفت: پس از فروکش‌کردن داعش و شکست آنان در منطقه، دشمنان با طرح موضوع جدایی کردستان عراق از حکومت مرکزی، خواب فنته دیگری را در منطقه دیده‌اند.

منبع/ ایسنا

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان