مهدی تاج: حضور بانوان در استادیوم‌ها اولویت بانوان و جامعه نیست | اسپادانا خبر
 
 
سه شنبه، 11 مهر 1402 - 5:05

مهدی تاج: حضور بانوان در استادیوم‌ها اولویت بانوان و جامعه نیست

شماره: 4186
Aa Aa

رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفته ساختار ورزشگاه‌های ما مناسب پذیرش بانوان نیست؛ این امر در حال حاضر اولویت بانوان و جامعه هم نیست.

در کارگروه ورزش مؤتلفه اسلامی عنوان شد؛
مهدی تاج: حضور بانوان در استادیوم‌ها اولویت بانوان و جامعه نیست

به گزارش اسپادانا خبر، «مهدی تاج» رئیس فدراسیون فوتبال در جلسه کارگروه ورزش حزب موتلفه اسلامی که هر هفته با حضور جمعی از فعالان و صاحب‌نظران ورزش کشور برگزار می‌شود، شرکت کرد.

در ابتدای این نشست محمدرضا یزدانی خرم رئیس کارگروه ورزش حزب موتلفه اسلامی و برخی دیگر از اعضا در خصوص لزوم جلوگیری از ناهنجاری‌های فرهنگی در ورزشگاه‌ها، حضور بانوان در استادیوم‌ها، ضرورت تدارک تیم ملی برای مسابقات جهانی، بدهی باشگاه‌های فوتبال، موضوع بلیط فروشی و حق پخش تلویزیونی نکات و مواردی را بیان کردند.

رئیس فدراسیون فوتبال نیز در رابطه با موارد مطرح‌شده و دیگر موضوعات حال حاضر فوتبال خاطرنشان کرد: خوشحالیم از اینکه به تبعیت از جوان‌گرایی و سازندگی دوران آقای یزدانی خرم در والیبال، این امر را در فوتبال پیگیری و به موفقیت دست پیدا کردیم.

وی همچنین با اشاره به برخی ناهنجاری‌ها در ورزشگاه‌ها تأکید کرد: معتقدم باید بیش‌ازپیش در این رابطه کارکنیم تا مشکلات ورزشگاه‌ها به حداقل برسد.

تاج در ارتباط با حضور بانوان در استادیوم‌ها، گفت: همان‌طور که قبلاً نیز گفته‌ام ساختار ورزشگاه‌های ما مناسب پذیرش بانوان نیست. ضمن اینکه این امر در حال حاضر اولویت بانوان و جامعه هم نیست.

رئیس فدراسیون فوتبال در رابطه با حق پخش تلویزیونی نیز تأکید کرد: رعایت مواد قانونی مرتبط در قانون برنامه ششم توسعه که مجلس تصویب کرده به نفع همه طرفین است.

وی با اشاره به برخی بی‌مهری‌ها نسبت به فوتبال، اظهار کرد: برخلاف آنچه وانمود می‌شود نسبت به فوتبال بی‌مهری‌های زیادی می‌کنند.

تاج تصریح کرد: فوتبال ایران علی‌رغم مشکلات و کم‌وکاستی‌های موجود توانسته جایگاه نخست آسیا را به خود اختصاص دهد و چنانچه حمایت‌های لازم از فدراسیون صورت گیرد ما همچنان در صدر آسیا قرار خواهیم داشت. هرچند کشورهای دیگر همانند چین برنامه‌های بلندمدتی برای رسیدن به جایگاه قهرمانی قاره‌ای و حتی موقعیت در عرصه جهانی طراحی کرده‌اند.

منبع/ فارس

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان