جنتی: کسانی که با ولایت فقیه و نظام مشکل دارند در حال رشد هستند | اسپادانا خبر
 
 
يكشنبه، 31 تير 1403 - 10:49

جنتی: کسانی که با ولایت فقیه و نظام مشکل دارند در حال رشد هستند

شماره: 4190
Aa Aa

تدبیر امام خمینی دفاع مقدس را به وجود آورد و دفاع مقدس روح شهادت طلبی و ایثارگری را زنده کرد.

جنگ موجب شد که نظام باقی بماند؛
جنتی: کسانی که با ولایت فقیه و نظام مشکل دارند در حال رشد هستند

رییس مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: وظیفه همه علما به خصوص اعضای مجلس خبرگان رهبری است که به درستی پیام امام حسین(ع) را بیان و در عمل نشان دهند.

به گزارش اسپادانا خبر، آیت الله جنتی در سومین اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری دوره پنجم ضمن خوش آمد گویی به اعضای مجلس خبرگان رهبری و تبریک عیدغدیر و تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) گفت: پیام والای امام حسین(ع) امر به معروف و نهی از منکر بود و وظیفه همه علما به خصوص اعضای مجلس خبرگان رهبری است که به درستی پیام امام حسین(ع) را بیان و در عمل نشان دهند.

وی افزود:کم توجهی به امر به معروف موجب گردیده مصیب های بسیاری در طول تاریخ جهان به وجود آید.

آیت‌الله جنتی دفاع مقدس را نعمتی از جانب خداوند عنوان کرد و گفت: تدبیر امام خمینی دفاع مقدس را به وجود آورد و دفاع مقدس روح شهادت طلبی و ایثارگری را زنده کرد و در ایام جنگ همچون شهید فهمیده را به وجود آورد. و امروز هم شهیدی همچون شهید حججی از برکات جنگ و روحیه شهادت طلبی است. معتقدم جنگ بود که موجب شد نظام جمهوری اسلامی ایران بماند.
رئیس مجلس خبرگان رهبری به کشتار مسلمانان میانمار اشاره و اظهار کرد: متاسفانه امت اسلامی در مقابل این جنایات سکوت کرده و این سکوت برای آنان گران تمام خواهد شد.
آیت الله جنتی به شرایط امروز اقلیم کردستان اشاره و تصریح کرد: قصد تجزیه دارند و می خواهند منطقه جدیدی ایجاد کنند، باید با تمام وجود در مقابل آن ایستاد، تجزیه منطقه خواسته عربستان، اسرائیل و آمریکاست و می خواهند مسلمانان را تضعیف کنند.

آیت الله جنتی ضمن تذکر به رئیس جمهور گفت: کسانی که با ولایت فقیه و نظام مشکل دارند در حال رشد هستند و خبرگان باید به رئیس جمهور تذکر دهد.

منبع/ رویداد 24

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان