۳۵ نقطه از مراکز حساس آمریکا و غرب در تیررس موشک های ایران هستند | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 3 مهر 1402 - 9:33

۳۵ نقطه از مراکز حساس آمریکا و غرب در تیررس موشک های ایران هستند

شماره: 4209
Aa Aa

سردار نقدی هم در نمایش اقتدار نیروهای مسلح شهرستان کاشان گفته لحن سخنرانی ترامپ در سازمان ملل، لات خیابانی و اراذل و اوباشی بود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان؛
۳۵ نقطه از مراکز حساس آمریکا و غرب در تیررس موشک های ایران هستند

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ترامپ را فردی دیوانه و فاقد تجربه دانست و گفت: ۳۵ مرکز تامین کننده منافع آمریکا در تیررس موشک های ایران قرار دارد.
به گزارش اسپادانا خبر، سردار غلامعلی ابوحمزه صبح جمعه در مراسم رژه نیروهای مسلح مستقر در کرمان رئیس جمهور آمریکا را فردی تازه کار و دیوانه خطاب کرد و گفت: فردی که فاقد منطق، استدلال و تجربه کاری است ایران را تهدید کرد.

وی عنوان کرد: ما اعلام می کنیم اگر آمریکایی ها، صهیونیست ها، دولت های واسطه به آنها دست از پا خطا کنند و حرکتهایی بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران چه در عرصه های نظامی، امنیتی و دیگر به وجود آورند به فضل الهی تمامی ناوها و ناوشگن های که در دریای خلیج فارس، دریای عمان، تنگه هرمز و حتی در اقیانوس هند قطار کرده اند توسط نیروهای مسلح ایران به قعر آبهای خلیج فارس و دریای عمان هدایت خواهند شد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تاکید کرد: رئیس جمهور آمریکا اگر نمی داند، بداند که ۳۵ نقطه از مراکز حساس، مهم و تامین کننده منافع آمریکا و غرب در منطقه غرب آسیا شناسایی شده و همه در تیررس موشک های جمهوری اسلامی ایران قرار دارند.

وی تصریح کرد: موشک های شهاب ۳ با برد دو هزار کیلومتر آماده شلیک است و اگر امام ما اذن دهند آن موقع آقای ترامپ، همکارانش و کسانی که دنبال رو آمریکا هستند خواهند دیدید چه بلای سر آمریکایی ها و ایادی آنها در منطقه غرب آسیا خواهد آمد.

ابوحمزه بیان کرد: آن زمانی که ما هیچ چیز در دست نداشتیم حتی سیم خاردار هم به ما نمی دادند ما در مقابل تمام استکبار ایستادیم و اکنون هم به فضل الهی نیروهای مسلح ایران اسلامی چنان قدرتی پیدا کرده اند که به ۳۵ کشور دنیا سلاح و مهمات صادر می کنیم.

لحن سخنرانی ترامپ لحن لات خیابانی است

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم گفت: راه پیروزی ملتهای مسلمان جهان در مقابل آمریکا، مقاومت، ایستادگی و تسلیم نشدن در برابر استکبار جهانی است.

سردار سرتیپ محمدرضا نقدی روز جمعه در نمایش اقتدار نیروهای مسلح شهرستان کاشان با تاکید بر اینکه نباید از تشرهای دشمن ترسید، اظهار کرد: پیروزی های دوران دفاع مقدس ایران و ملتهای مسلمان سوریه، یمن، عراق و لبنان اتمام حجت برای همه است.

وی لحن سخنرانی ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در سازمان ملل را لات خیابانی و اراذل و اوباشی بیان کرد و افزود: اینگونه سخن پراکنی بیانگر، ترس، ناتوانی وحشت اوست.

وی دلسوزی و طرفداری ترامپ از ملت ایران را از عجایب روزگار برشمرد و خاطرنشان کرد: رئیس جمهوری آمریکا می گوید چرا دولت ایران به مستضفعان و فقیران کشور خودش نمی رسد و کمکهای مالی به نیروهای مقاومت می کند و این در حالیست که در آمریکا 45 میلیون نفر زیر خط فقر در کشور آمریکا زندگی می کنند.

منابع/ مهر و ایرنا

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان