از جزییات دیدار ذوالنوری با مهدی کروبی اطلاعی در دست نیست | اسپادانا خبر
 
 
چهارشنبه، 12 مهر 1402 - 20:34

از جزییات دیدار ذوالنوری با مهدی کروبی اطلاعی در دست نیست

شماره: 4415
Aa Aa

مصطفی کواکبیان نماینده اصلاح‌طلب مجلس با تایید خبر دیدار ذوالنوری با کروبی گفته صرفا مطلعم که این دیدار انجام شده اما از جزئیات آن باخبر نیستم.

دو نماینده مجلس اعلام کردند؛
از جزییات دیدار ذوالنوری با مهدی کروبی اطلاعی در دست نیست

دو نماینده مجلس ضمن تایید دیدار حجت‌الاسلام ذوالنوری با حجت‌الاسلام مهدی کروبی گفتند که از جزییات این دیدار اطلاع ندارند.

به گزارش اسپادانا خبر، محمد کاظمی از نمایندگان مجلس دهم در واکنش به انتشار خبری در مورد دیدار اخیر حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری نماینده اصولگرای قم با حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی کروبی اعلام کرد: آنچنان که از شنیده‌ها مطلع هستم این دیدار انجام شده است.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی همچنین یادآور شد: طبیعتا در جریان جزئیات بیشتری از این جلسه نیستم اما فررند آقای کروبی نیز برگزاری دیدار را تایید کرده‌اند.

عضو کمیته رفع حصر فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی درمورد اینکه آیا قادر به تایید این خبر به صورت مستقل است، گفت: بله، دیدار انجام شده است.

مصطفی کواکبیان دیگر نماینده اصلاح‌طلب و از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز در پاسخ به سوالی در مورد تایید خبر دیدار ذوالنوری با کروبی گفت: صرفا مطلعم که این دیدار انجام شده اما از جزئیات آن باخبر نیستم.

منبع/ ایلنا

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان