اراده مسئولین ایران بر حل موضوع حصر است | اسپادانا خبر
 
 
جمعه، 1 تير 1403 - 18:54

اراده مسئولین ایران بر حل موضوع حصر است

شماره: 4463
Aa Aa

مطهری گفته زمانی که چنین اراده‌ای وجود دارد باید همکاری کنیم؛ اگر در رسانه‌ها درباره این موضوع شلوغ‌کاری انجام شود ممکن است از نظرشان برگردند .

نایب رییس مجلس شورای اسلامی خبر داد؛
اراده مسئولین ایران بر حل موضوع حصر است

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اراده مسئولین کشور بر حل موضوع حصر است، گفت که در حال حاضر نرمشی در مقامات کشور در موضوع حصر به وجود آمده است.

به گزارش اسپادانا خبر، علی مطهری در همایش بزرگداشت روز دانشجو که در دانشکده مدیریت دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد، اظهار کرد: مساله مهم این است که در حال حاضر نرمشی در مقامات کشور در موضوع حصر پیدا شده، تصمیم بر این است که ان‌شاءالله این موضوع را حل کنند. به نظر می‌رسد اراده بر این است که این موضوع حل شود. همچنان که شاهد بودیم آقای کروبی سه چهار ملاقات داشتند و می‌خواهند فضا را باز کنند تا به حصر پایان دهند.

وی افزود: زمانی که چنین اراده‌ای وجود دارد باید همکاری کنیم تا بتوانند کارشان را انجام دهند، اگر در رسانه‌ها درباره این موضوع شلوغ‌کاری انجام شود ممکن است از نظرشان برگردند چرا که نمی‌خواهند بگویند این کار را تحت فشار انجام داده‌ایم. البته خودشان به این نقطه رسیده‌اند که حصر باید تمام شود. در ملاقات‌هایی که داشتیم هم موضع‌شان نسبت به گذشته تغییر کرده است.

منبع/ ایسنا

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان