سه شنبه، 8 آذر 1401 - 10:58

کمیسیون امنیت ملی برای بررسی اعتراضات تشکیل جلسه می دهد

شماره: 4524
Aa Aa

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه گفته مردم دیگر تحمل و صبرشان تمام شده و همین که دیدند دولت قصد گران کردن کالاها را دارد به خیابان‌ها آمدند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس؛
کمیسیون امنیت ملی برای بررسی اعتراضات تشکیل جلسه می دهد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اعتراضات مردمی را ناشی از عدم وجود امنیت اقتصادی دانست و تاکید کرد: به عنوان عضو کمیسیون احتمال می‌دهم به زودی جلسه‌ای برای بررسی وضعیت حاضر و رفع دغدغه مردم تشکیل شود.

به گزارش اسپادانا خبر، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه با اشاره به اعتراض و تجمعات امروز مردم بیان کرد: این اعتراضات ناشی از عدم توجه لایحه دولت به موضوع گرانی و یارانه و اشتغال است و از عدم پیگیری دغدغه اشتغال جوانان ناشی می‌شود .

این عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: به عقیده من لایحه بودجه باید به گونه‌ای باشد که فشار اقتصادی را از اقشار جامعه و طبقات اجتماعی کمتر کند همانطور که می‌بینیم مردم دیگر تحمل و صبرشان تمام شده و همین که دیدند دولت قصد گران کردن کالاها را دارد به خیابان‌ها آمدند .

وی ادامه داد: من به عنوان عضو کمیسیون احتمال می‌دهم به زودی جلسه‌ای برای بررسی وضعیت حاضر و رفع دغدغه مردم تشکیل شود.

فلاحت پیشه افزود: تاکنون برنامه دولت‌هایی که سر کار بوده‌اند امنیت اقتصادی را برای مردم به ارمغان نیاورده است، زیرا شاکله اصلی اعتراضات مردم مشکلات اقتصادی است.

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب با اشاره به نقش رسانه‌های خارج از کشور در تحریک و ایجاد روحیه توطئه‌گری گفت: رسانه‌های خارجی سعی می‌کنند از تجمعات مردم در ایجاد آشوب در داخل استفاده منفی کنند و با مداخلات منفی خود که هیچگاه با حسن نیت همراه نبوده است به این تجمعات ابعاد مختلف دیگری بدهد.

وی در پایان گفت: رسانه‌های داخلی و رسانه ملی باید اعتماد مردم را جلب کنند بطوری که فضا را برای پاسخگویی مسئولان فراهم کنند و از طرفی صدای مردم را به گوش مسئولان برسانند.

منبع/ ایلنا

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان