دادستان کل ایران: فردی که در اوین خودکشی کرده معتاد بوده | اسپادانا خبر
 
 
سه شنبه، 26 تير 1403 - 18:51

دادستان کل ایران: فردی که در اوین خودکشی کرده معتاد بوده

شماره: 4605
Aa Aa

ملاک بازداشت بازداشت‌شدگان عمل آنهاست؛ فرقی بین دانشجو و غیر دانشجو نیست| بسیاری از کسانی که فریب خورده اند آزاد شده اند و بقیه هم آزاد می شوند.

فیلم خودکشی سینا قنبری موجود است؛
دادستان کل ایران: فردی که در اوین خودکشی کرده معتاد بوده

حجت الاسلام والمسلمین منتظری با اشاره بازداشتی‌های حوادث اخیر گفت: کسانی که نقش مهمی در تخریب نداشتند آزاد شدند و تعداد اندکی از آنها باقی مانده‌اند و فرقی بین دانشجو و غیر دانشجو نیست؛ ملاک بازداشت‌شدگان، عمل آنهاست.

به گزارش اسپادانا خبر، منتظری در حاشیه حضور در مراسم اولین سالگرد رحلت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی و در جمع خبرنگاران با اشاره بازداشتی‌های حوادث اخیر گفت: کسانی که نقش مهمی در تخریب نداشتند آزاد شدند و تعداد اندکی از آنها باقی مانده‌اند و فرقی بین دانشجو و غیر دانشجو نیست؛ ملاک بازداشت‌شدگان، عمل آنهاست.

دادستان کل کشور درباره خودکشی یک فردی در زندان اوین گفت: این فرد معتاد بوده و خودکشی کرده است و فیلم آن هم موجود است و در عین حال در حال ادامه تحقیق هستیم.

منتظری درباره فردی که در زندان اراک بوده و گفته شده او هم خودکشی کرده است بیان داشت: فرد اراکی در زندان نیروی انتظامی بوده است. پزشکی قانونی در حال تحقیقات است و بنا بر گزارشات او هم خودکشی کرده است.

وی همچنین خبر خودکشی یک فرد دیگر در زندان دزفول را جعلی بیان کرد.

دادستان کل کشور بیان داشت: در حوادث اخیر بسیاری از کسانی که فریب خورده اند و تحت تاثیر جو قرار گرفته اند آزاد شده اند و بقیه هم آزاد می شوند.

منبع/ انتخاب

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان