دادستان تهران با بازدید نمایندگان مجلس از اوین موافقت کرد | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 3 ارديبهشت 1403 - 18:13

دادستان تهران با بازدید نمایندگان مجلس از اوین موافقت کرد

شماره: 4638
Aa Aa

علی مطهری گفته نیاز به تحقیقات بیشتر درباره تعداد خودکشی‌ها است و بد نیست بازدید از اوین به کل ایران تعمیم داده شود.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی خبر داد؛
دادستان تهران با بازدید نمایندگان مجلس از اوین موافقت کرد

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر موافقت دادستان تهران برای بازدید نمایندگان از زندان اوین، گفت: قاعدتا این بازدید باید هفته آینده انجام شود.

به گزارش اسپادانا خبر، علی مطهری در جمع خبرنگاران پارلمانی گفت: با آقای لاریجانی درباره بازدید نمایندگان از زندان اوین صحبت کردم. ایشان گفت دادستان تهران موافق انجام این کار هستند و قرار شد روسای کمیسیون‌های امنیت ملی و قضایی مجلس هیات 5، 6 نفره‌ای را برای انجام این بازدید تعیین کنند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با صحبتی که با رییس کمیسیون قضایی داشتم همین امروز و فردا این هیات باید تعیین شود.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فعلا بحث بازدید از زندان اوین به تحقیق درباره فردی که خودکشی کرده، در جریان است، گفت: قاعدتا نیاز به تحقیقات بیشتر درباره تعداد خودکشی‌هاست و بد نیست بازدید از اوین به کل کشور تعمیم داده شود و درباره کل افرادی که گفته می‌شود در حوادث اخیر در زندان‌های کشور خودکشی کرده‌اند تحقیق شود تا تبلیغات و شبهات از بین برود.

مطهری با رد شایعاتی درباره مخالفت برخی مسئولان قضایی با بازدید نمایندگان مجلس از زندان اوین، تاکید کرد: همانطور که گفتم دادستان تهران با این مساله موافقت کرده است.

منبع/ خبرآنلاین

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان