چهارشنبه، 13 مهر 1401 - 5:59

یک مدرس حوزه: سطح مصاحبه تلویزیونی روحانی پایین‌تر از توقعات بود

شماره: 4647
Aa Aa

باید مشخص می‌شد اعتراضات دی ماه منشا داخلی و یا خارجی داشت و آیا کشورهای منطقه در این امر دخالت داشتند یا خیر؟

توقع داریم که آقای روحانی توضیح و تشریح کنند؛
یک مدرس حوزه: سطح مصاحبه تلویزیونی روحانی پایین‌تر از توقعات بود

حجت الاسلام محسن غرویان درباره سخنرانی دیشب رئیس‌جمهور گفت: مردم توقع بیشتری از سخنان رئیس‌جمهور داشتند، آنان منتظر بودند به برخی از مسائل عینی جامعه و به پرسش‌هایی که در ذهنشان بود پاسخ داده شود.

به گزارش اسپادانا خبر، وی با بیان این که سطح مصاحبه شب گذشته رئیس‌جمهور مقداری پایین‌تر از توقعات مخاطبان بود، عنوان کرد: در رابطه با سخنرانی شب گذشته رئیس‌جمهور حتی طرفداران ایشان هم این‌گونه اظهار می‌کردند که ضمن حمایت از اندیشه‌های آقای روحانی، سطح مصاحبه و سخنرانی بسیار پایین بود.

این مدرس حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: باید در سخنرانی شب گذشته مشخص می‌شد ناآرامی‌های اخیر منشا داخلی و یا خارجی داشت و آیا کشورهای منطقه در این امر دخالت داشتند یا خیر؟ این ناآرامی‌ها ابتدا توسط چه کسانی و از کدام شهر آغاز شد و بعد دردست جریان‌های دیگر افتاد؟ ما و مردم توقع داریم که آقای روحانی توضیح و تشریح کنند.

این استاد حوزه علمیه قم در پاسخ به این سوال که حامیان آقای روحانی در ادامه کار باید چگونه رفتار کنند، گفت: در حال حاضر در شرایط موجود بهترین گزینه برای ادامه راه اعتدال‌گرایی را آقای روحانی می‌دانیم و حمایت هم می‌کنیم ایشان اندیشه‌های آیت الله هاشمی را به خوبی پیاده می‌کنند. خط حرکت آقای روحانی بسیار مطلوب و مورد تایید ما است، اما مسیر باید به گونه‌ای تبین شود که مردم احساس کنند و برای ریاست جمهوری دور بعد هم به این خط فکری رأی دهند و اعتقاد داشته باشند.

غرویان تاکید کرد: چهره‌های اعتدال‌گرا و اصلاح‌طلب باید جای خود را بین مردم باز کند و این امر با حرکت‌های امروز آقای روحانی می‌تواند زمینه‌سازی و زمینه‌چینی شود.

منبع/ ایلنا

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان