سه شنبه، 8 آذر 1401 - 10:50

در فضای مجازی برای دشمنان اطلاعات ارسال می شود

شماره: 4667
Aa Aa

ابوالحسن مهدوی گفته اهل بیت (ع) به مردم اجازه انتقاد می دادند تا مردم حرف هایشان را بگویند و تخلیه شوند و از خطا و اشتباه بیرون آیند.

امام جمعه موقت اصفهان مطرح کرد؛
در فضای مجازی برای دشمنان اطلاعات ارسال می شود

امام جمعه موقت اصفهان با انتقاد از فضای مجازی گفت: در حال حاضر تبادل اطلاعات در فضای مجازی وجود ندارد، بلکه ارسال اطلاعات است و اطلاعاتی برای استفاده دشمنان ارسال می شود.

به گزارش اسپادانا خبر، آیت الله سید ابوالحسن مهدوی در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه اصفهان به الگوگیری از ائمه و معصومین (ع) اشاره و اظهار کرد: گفته می شود می توان انتقاد کرد حتی از پیامبر و معصومین؛ بحث ها پیرامون این موضوع را در فضاهای مجازی دیده ایم. کاری با گوینده این سخن ندارم اما می‌خواهم شبهه ای را مطرح کنم.

وی افزود: انتقاد از بنده و معصومین با هم تفاوت می کند. معصومین الگوهای ما هستند و باید رفتارهای خود را با آنان تطبیق دهیم. زمانی که اهل بیت (ع) درخواست می کردند تا از ایشان انتقاد کنند، این موضوع با علم به معصوم بودن آنها انجام می شد. اهل بیت (ع) به مردم اجازه انتقاد می دادند تا مردم حرف هایشان را بگویند و تخلیه شوند و از خطا و اشتباه بیرون آیند و در حمایت و دفاع از رفتار و کردار ائمه محکم دفاع کنند.

آیت الله مهدوی با بیان اینکه دفتر ریاست جمهور هم به صراحت این موضوع پیش آمده را تبیین کرد، گفت: انتقاد از مسئولان به دلیل جلوگیری از خطای آنها و همچنین به دلیل پاسخ گرفتن مردم انجام می گیرد.

منبع/ انتخاب

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان