يكشنبه، 6 آذر 1401 - 16:44

فرماندار گلپایگان پس از برخورد ناشایست با یک خبرنگار برکنار شد

شماره: 4703
Aa Aa

استاندار اصفهان می گوید: این برخوردها به هیچ عنوان زیبنده دولت تدبیر و امید نیست. به این نتیجه رسیدیم که فرماندار دیگری جایگزین گردد.

پس از برخورد با یکی از خبرنگاران رسانه‌های گروهی؛
فرماندار گلپایگان پس از برخورد ناشایست با یک خبرنگار برکنار شد

فرماندار گلپایگان پس از برخورد نامناسب با یکی از خبرنگاران و حضور در دفتر استاندار و ارائه توضیحات از سمت خود برکنار شد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، مهرعلیزاده استاندار اصفهان پس از انتشار تصاویر برخورد ناشایست فرماندار گلپایگان با یکی از خبرنگاران رسانه‌های گروهی این شهرستان ضمن اظهار تاسف از برخورد صورت گرفته افزود: این برخورد گر چه پس از بازدید طولانی فرماندار گلپایگان و برخی از شهرداران و اعضای شورای شهر این شهرستان از محل بازیافت صورت گرفته بود و از طرفی وضعیت مزاجی فرماندار نیز مناسب نبود ولی با این حال هیچ توجیه قابل قبولی برای اینگونه برخوردها و واکنش ها وجود ندارد.

استاندار اصفهان گفت: گرچه در آن لحظه شرایط خاصی وجود داشته است ولی این شرایط باعث نمی شود شأن اصحاب رسانه که با تلاش خود در راستای بیان حقایق و رفع مشکلات مردم می کوشند ، زیر سوال برود.

مهرعلیزاده افزود: این برخوردها به هیچ عنوان زیبنده دولت تدبیر و امید نبوده و نیست ، لذا به این نتیجه رسیدیم که فرماندار دیگری جایگزین گردد و از هم اکنون سرپرست این فرمانداری منصوب و مشغول بکار شد.

محسن مهرعلیزاده اظهار امیدواری کرد که همه مسئولان این مطلب را به عنوان یک تجربه در زندگی خود به کار گیرند و بر اساس آن حرکت ها را وفق آنچه خدا می خواهد و حق مردم و برنامه های دولت است ، اجرا نمایند.

گفتنی است: حسین فراست فرماندار سابق شهرستان گلپایگان از شهریورماه ۹۳ به عنوان فرماندار این شهرستان منصوب شده بود که اکنون محمدرضا توسلی بخشدار مرکزی گلپایگان به عنوان سرپرست جایگزین او شد.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان