سه شنبه، 8 آذر 1401 - 11:20

رقابت ورزشکاران ایران با ورزشکاران اسرائیل خط قرمز نظام است

شماره: 4848
Aa Aa

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران گفته: ما رژیم جعلی اسرائیل را به رسمت نمی‌شناسیم، چه برسد به اینکه ورزشکاران ما بخواهند با آن‌ها رقابت کنند.

بعید است استعفای رسول خادم در رابطه با مسئله اسرائیل باشد؛
رقابت ورزشکاران ایران با ورزشکاران اسرائیل خط قرمز نظام است

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور تاکید کرد: مبارزه با ورزشکاران اسرائیل در هر رشته ورزشی منتفی بوده و خط قرمز نظام است.

به گزارش اسپادانا خبر، سردار داوود آذرنوش در حاشیه آیین گرامی‌داشت شهید ورزشکار سهراب اسماعیلی و تکریم پدران و مادران دارای دو فرزند شهید شهر زنجان که در حسینیه اعظم زنجان برگزار شد، در جمع خبرنگاران تاکید کرد: رقابت ورزشکاران ما با ورزشکاران رژیم غاصب و کودک‌کش اسرائیل در هر رشته ورزشی منتفی بوده و خط قرمز نظام است.

وی با بیان اینکه در خصوص اسرائیل تکلیف ما معلوم است و ورزشکاران ما به هیچ وجه قائل به مبارزه با ورزشکاران رژیم غاصب و کودک‌کش اسرائیل نیستند، افزود: ورزشکاران ما تا به امروز این مهم را در صحنه‌ها و رقابت‌های مختلف نشان داده‌اند و این هم ادامه پیدا خواهد کرد؛ چرا که ما رژیم جعلی اسرائیل را به رسمت نمی‌شناسیم، چه برسد به اینکه ورزشکاران ما بخواهند با آن‌ها رقابت کنند.

این مسئول در خصوص استعفای رئیس فدراسیون کشتی، اظهار کرد: بعید می‌دانیم که استعفای رسول خادم در رابطه با مسئله اسرائیل و رقابت با ورزشکاران این رژیم غاصب باشد، به همین خاطر امیدواریم با مدیریت خوب رئیس فدراسیون کشتی و مسئولان ورزش کشور این مسیر ادامه پیدا کند، هر چند شخص خادم نیز بار‌ها اعلام کرده است که ما با ورزشکاران رژیم اشغالگر قدس مبارزه نمی‌کنیم و قطعا نظر همه مسئولان ورزش، ورزشکاران و پیشکسوتان کشور نیز همین است.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور در ادامه با یادآوری اینکه برگزاری یادواره شهدای ورزشکار از اولویت‌های اصلی وزارت ورزش و جوانان و نیز سازمان بسیج ورزشکاران است، به تاثیرگذاری برگزاری یادواره شهدای ورزشکار در بالا بردن فرهنگ ایثار و شهادت در بین ورزشکاران اشاره و خاطرنشان کرد: باید زندگی و راه و منش شهدای ورزشکار را تبیین کنیم؛ چرا که جامعه امروز به شدت به این فرهنگ نیاز دارد. به هر حال حضور پنج‌هزار شهید ورزشکار در کشور می‌تواند در جامعه ورزشی ما اثربخش باشد و امیدواریم بتوانیم با تبیین این ایثارگری‌ها در بین جامعه ورزشی کشور همچنان شاهد روحیه پهلوانی، جوانمردی و مروت در بین ورزشکاران باشیم.

منبع/ ایسنا

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان