سه شنبه، 25 مرداد 1401 - 15:01

ماهنامه مهرنامه به اتهام نشر مطالب الحادی مجرم شناخته شد

شماره: 4854
Aa Aa

هیئت منصفه مطبوعات مدیرمسئول این هفته نامه را در عناوین اتهامی نشر مطالب الحادی، ترویج مطالبی که به اساس جمهوری اسلامی لطمه می‌زند و نشر مطالب خلاف واقع مجرم تشخیص داد و مستحق تخفیف ندانست.

دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات خبر داد؛
ماهنامه مهرنامه به اتهام نشر مطالب الحادی مجرم شناخته شد

علی اکبر کساییان دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات اظهار کرد: جلسه رسیدگی به پرونده‌های مجله همشهری جوان، مهرنامه و پیک سبز در شعبه های 6 و 9 دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی و قاضی شقاقی برگزار شد.

به گزارش اسپادانا خبر، وی افزود:پرونده مدیرمسئول هفته نامه همشهری جوان به اتهام توهین در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران مورد رسیدگی قرار گرفت که شاکی این پرونده گروه خودروسازی سایپا بود، هیئت منصفه دادگاه مطبوعات مدیرمسئول این هفته نامه را با اکثریت آرا مجرم تشخیص نداد.

کساییان گفت: دادگاه پرونده مدیرمسئول ماهنامه مهرنامه به اتهام نشر مطالب الحادی، ترویج مطالبی که به اساس جمهوری اسلامی لطمه می‌زند و نشر مطالب خلاف واقع در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران تشکیل شد که هیئت منصفه مطبوعات مدیرمسئول این هفته نامه را در هر دو عنوان اتهامی مجرم تشخیص داد و مستحق تخفیف ندانست.

وی افزود: همچنین دادگاه پرونده مدیرمسئول نشریه پیک سبز به اتهام انتشار مطالب خلاف واقع و نشر اکاذیب و با شکایت مدعی العموم در شعبه 6دادگاه کیفری یک استان تهران مورد رسیدگی قرار گرفت که هیئت منصفه مطبوعات، متهم این پرونده را مجرم تشخیص نداد.

منبع/ باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان