يكشنبه، 10 مهر 1401 - 7:43

خانواده شهدا در اعتراض به رقص دختران به میدان بیایند

شماره: 4877
Aa Aa

آیت الله نوری همدانی از مسئولان خواسته است به جای برگزاری مراسماتی که درشان انقلاب اسلامی نیست به دنبال از بین بردن فقر در جامعه باشند.

یک مرجع تقلید در اعتراض به مراسم شهرداری تهران؛
خانواده شهدا در اعتراض به رقص دختران به میدان بیایند

مرجع تقلید شیعیان در اعتراض به رقص دختران در مراسم شهردار تهران گفت: خانواده شهدا باید در برابر چنین اقداماتی به میدان آمده و اعتراض خود را بیان کنند، زیرا که به‌واسطه خون شهدا این امنیت و این انقلاب به وجود آمده است.

به گزارش اسپادانا خبر، آیت‌الله حسین نوری همدانی در دیدار با جمعی از خانواده‌ها و مادران شهدای گمنام که به مناسبت گرامیداشت روز زن، در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، افراد تربیت‌شده در مکتب اسلام را بهترین الگوی جامعه معرفی کرد و با اشاره به جایگاه متفاوت زنان و مردان در خلقت بیان کرد: اسلام و پیامبر اکرم جایگاه زن را در جامعه تغییر داده و نگاه حقارت آمیز قبل از اسلام را تغییر دادند و پیامبر (ص) جایگاه زن و مرد را در جامعه یکسان می‌دانست. برای ساختن جامعه‌ای متعالی نقش زنان و مادران بسیار بیشتر از مردان بوده و این زن است که فرزندان را برای حضور در جامعه تربیت‌کرده و برای این تربیت مقام بهشت را به وی ارزانی داشته‌اند.

استاد حوزه علمیه با ابراز تأسف از برگزاری مراسمی که توسط شهردار تهران برگزارشده است تصریح کرد: خانواده شهدا باید در برابر چنین اقداماتی به میدان آمده و اعتراض خود را بیان کنند زیرا که به‌واسطه خون شهدا این امنیت و انقلاب به وجود آمده و چنین حرکاتی در جامعه انقلابی بسیار جای تأسف دارد.مسئولان را به انجام وظایف خود دعوت می کنم، به اجرای برگزاری مراسماتی که درشان انقلاب اسلامی نیست باید به دنبال از بین بردن فقر جامعه بود و تأکید اسلام در وهله نخست نیز رفع مشکلات معیشتی مردم است.

منبع/ تسنیم

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان