فرمانده سپاه برای حل مشکلات زیست محیطی اعلام آمادگی کرد | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 3 مهر 1402 - 11:17

فرمانده سپاه برای حل مشکلات زیست محیطی اعلام آمادگی کرد

شماره: 4888
Aa Aa

در سال گذشته در مناطق وسیعی از استان خوزستان و منشاءهای گرد و غبار درخت کاری انجام شد و این کار در سال آینده نیز دنبال خواهد شد.

توان عظیمی در سپاه پاسداران وجود دارد؛
فرمانده سپاه برای حل مشکلات زیست محیطی اعلام آمادگی کرد

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: توان عظیمی در سپاه وجود دارد و همت دولت و مسئولین اجرایی را می‌طلبد تا از این نیروی عظیم برای برطرف کردن مشکلات زیست محیطی استفاده کنند.

به گزارش اسپادانا خبر، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم کاشت درخت به نیابت شهدا در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نیروهای زیادی در قالب بسیج تحت فرماندهی سپاه پاسداران قرار دارند، گفت: این نیروها آمادگی دارند برای ارائه خدمات گوناگون مانند درخت کاری در سراسر کشور بویژه در مناطقی که نیاز اولویت دار و مهمتری دارند مانند استان خوزستان، وارد کار شوند.

وی افزود: در سال گذشته در مناطق وسیعی از استان خوزستان و منشاءهای گرد و غبار درخت کاری انجام شد و این کار در سال آینده نیز دنبال خواهد شد.

سرلشکر جعفری با بیان اینکه توان عظیمی در سپاه پاسداران وجود دارد، خاطرنشان کرد: این موضوع فقط همت دولت و مسئولین اجرایی را می طلبد تا از این نیروی عظیم برای برطرف کردن مشکلات زیست محیطی کشور استفاده کنند.

وی در پایان تاکید کرد: با باور کردن توان عظیم مردمی می توانیم مشکلات را برطرف کنیم.

منبع/ مهر

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان